شناسه خبر : 66713
دوشنبه 13 خرداد 1398 , 11:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تمدید مهلت ثبت نام در رزمایش «میقات»

مدیر مؤسسه میقات جوانان انقلاب اسلامی از برگزاری نهمین رزمایش علمی و فرهنگی «میقات» ویژه مسئولین و فعالین تشکل‌های دانشجویی خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین مطلبی پور مدیر مؤسسه میقات جوانان انقلاب اسلامی به تاریخچه تأسیس این مؤسسه اشاره کرد و گفت که مؤسسه میقات  بر مبنای بیانات امام خامنه‌ای مبنی بر تأکید به توجه به اقشار حساس و متخصص انقلاب اسلامی در سال 86 به همت جمعی از طلابی که از دانشگاه‌ها فارغ التحصیل شد‌ه‌اند تشکیل شد.

او هدف  اصلی ایم موسسه را هرنوع عملیات فرهنگی در دانشگاه‌ها و نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت که اگر جریان‌های اثر گذار کشور را بررسی کنید به حوزه, دانشگاه‌ها و نیروهای مسلح و سپاه پاسداران باز می‌گردید, در همین راستا موسسه پس از جذب طلاب و آموزش  آنها, در حوزه های محتوایی و توانمندی به تعلیم در دانشگاه ‌ها و نیروهای مسلح می‌پردازد.

مدیر مؤسسه میقات با بیان اینکه مؤسسه در 5 قالب جدی فعالیت‌های خود را دنبال می‌کند, گفت: یکی از قالب‌های مؤسسه برگزاری دوره‌های میقات است که 8 دوره آن برگزار شده است. مبنای دوره میقات رفتارسازی بوده  و هر سال 4 ماه کار علمی برای برگزاری آن انجام می شود و هرساله دوره بازبینی شده و نقاط ضعف و قوت آن بررسی می‌شود.

حجت الاسلام مطلبی پور  شیوه های اجرای این دوره ها را مبتنی بر منظومه فکری امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(مدظله) و شهید مطهری عنوان کرد و گفت که به اذعان اساتید دوره ها شیوه اجرای دوره میقات است که تأثیر گذار است نه محتوای آن. هدف ما آن است که عناصر و مسئولین اثرگذار دانشگاهی را توانمند کنیم تا آنها بتوانند اثرگذار باشند.

او به برگزاری نهمین دوره میقات در تابستان امسال اشاره کرد و گفت که این دوره باحضور اساتید متخصص کشوری از سی و یکم  تیر تا 11 مرداد 98 به مدت 12 روز در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) تهران برگزار خواهد شد.

مدیر مؤسسه میقات بیان کرد: این دوره ویژه مسئولین و فعالین تشکل‌های کشوری است و علاقمندان پس از ثبت نام وگزینش مجازی می‌توانند در دوره ها شرکت کنند.

حجت الاسلام مطلبی پور گفت که مهلت ثبت نام در این دوره ها تا 13 خرداد ماه ادامه داشته و علاقمندان برای ثبت نام اولیه «نام+استان+دانشگاه» را به سامانه پیامکی 3000321818 ارسال کنند. همچنین علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به پایگاه اینترنتی مؤسسه به نشانی  www.miqat.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi