شناسه خبر : 66777
چهارشنبه 15 خرداد 1398 , 13:55
اشتراک گذاری در :
عکس روز
ادبیات ایثار و شهادت

زمان آغاز میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

زمان آغاز میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام شد

زمان آغاز میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر اعلام شد

فرایند میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های کشور از جمله غیردولتی ها و پیام نور از ۲۰ خرداد آغاز می شود.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار دانشگاه و آموزش، سازمان امور دانشجویان فرایند ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های کشور از جمله غیردولتی‌ها و پیام نور را به مدت یک ماه در روزهای ۲۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه انجام می‌دهد.

جامعه هدف این میهمانی و انتقال، فرزند شهید، فرزند آزاده و فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر هستند.

این ثبت تقاضا برای سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ است و دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های آموزش عالی موظف هستند زمان شروع ثبت درخواست متقاضیان واجد شرایط را با استفاده از ابزارهای مناسب از جمله سایت دانشگاه، تابلوهای اعلانات آموزشی در تمام دانشکده‌های هر دانشگاه یا مؤسسه اطلاع رسانی کنند.

دانشگاه‌های مبدأ باید درخواست دانشجو را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط از ۲۰ تا ۳۱ تیرماه ماه ضمن تأیید اطلاعات متقاضی، نظر خود را در سامانه اعلام و در صورت موافقت ریز نمرات دانشجو را ضمیمه کنند.

وظایف متقاضی

همچنین متقاضیان واجد شرایط آئین نامه نقل و انتقال باید در زمان اعلام شده (۲۰ خرداد تا ۲۰ تیرماه) از طریق مراجعه به سامانه سجاد portal.saorg.irدرخواست خود را با اطلاع کامل از شرایط و ضوابط دانشگاه مقصد، رشته و مقطع تحصیلی، وضعیت دوره مورد تقاضا در دانشگاه مقصد، ثبت کرده و تمامی مراحل ثبت‌نام اولیه، تکمیل فرم مشخصات و منوی مربوط به خدمات انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر را تکمیل و پس از دریافت کد رهگیری، نتیجه را از طریق همان سایت با درج کد رهگیری مشاهده کنند.

همچنین دانشجویان شاهد و ایثارگری که در سال گذشته حکم میهمانی‌شان خاتمه یافته، باید مجدد در سامانه ثبت‌نام کرده، کارنامه تحصیلی خود را بارگذاری و مستندات را برای تقاضای ارائه شده اسکن و ضمیمه تقاضا کنند.

دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال توأم با تغییر رشته از این سامانه برای ثبت درخواست خود استفاده نکنند.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردنمایشگاه مجازی کتاب تهرانصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi