01 آبان 1398/ ۲۴ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67134
1398,شنبه 25 خرداد11:21
اشتراک گذاری در:
عکس روز

موسای ما عصا انداخت


حضرت آقا با افشای ترس ترامپ در پوشش رجزخوانی علیه ایران اسلامی، آنچه را که امام راحلمان (رضوان‌الله تعالی علیه) در توصیف ماهیت واقعی آمریکا بیان می‌کردند، به میدان دید و قضاوت جهانیان کشید.

موسای ما عصا انداخت

صبح پنجشنبه ۲۳ خردادماه ۹۸ در تهران ماجرای مصر دوران فرعون به تکرار نشست. آن روز، در چند هزار سال پیش، فرعون  برای مقابله با موسی علیه‌السلام تمامی ساحران را فرا خوانده بود و ساحران هرچه از سحر و جادو آموخته بودند، به میدان آورده بودند.  فرعون و درباریان از یکسو و مردم مصر از سوی دیگر به صف ایستاده بودند و سرانجام ماجرای آن روز را انتظار می‌کشیدند، موسی به ساحران گفت آنچه در چنته دارید بیرون آورید و ساحران درحالی که از  پیروزی خود اطمینان داشتند، ریسمان‌ها و چوب‌هایی که از قبل به سحر آماده کرده بودند به میانه میدان انداختند.

آنچه انداخته بودند در چشم حاضران به صورت مار و عقرب و … نمایان شد و ساحران به شادی فریاد کشیدند؛ «به عزت فرعون سوگند که ما پیروز شدیم»! حالا نوبت به موسی رسیده بود که رسالت خود را بنمایاند.
«و اوحینا الی موسی ان الق عصاک فاذا هی تلقف ما یافکون - و به موسی وحی کردیم که عصایت را بینداز [ انداخت و اژدهایی شد] و به ناگاه همه آنچه به دروغ [سحر] ساخته بودند را بلعید» ( آیه ۱۱۷ سوره مبارکه اعراف). ساحران به سجده افتاده و گفتند «به خدای عالمیان ایمان آوردیم، [همان] خدای موسی و هارون».


اگر ترامپ در دورترین افق ذهن خویش هم احتمال می‌داد که التماسش از رهبر معظم انقلاب برای گشودن باب مذاکره ایران و آمریکا با بی‌اعتنایی و پاسخ دندان‌شکن حضرت آقا روبرو می‌شود که «من شخص ترامپ را شایسته مبادله‌ هیچ پیامی نمی‌دانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد»، به یقین هرگز آقای شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن را با پیام التماس برای مذاکره نمی‌فرستاد. پاسخ رهبر معظم انقلاب در حالی است که ترامپ طی چند سال گذشته و مخصوصا چند ماه اخیر بارها به تکبر و از موضع به زعم خود بالا، ادعا کرده بود که فشار تحریم‌ها سرانجام ایران را به میز مذاکره می‌کشاند و بار دیگر در مقابل وعده‌های نسیه آمریکا و بی‌آنکه امتیازی بگیرد - نظیر برجام -  امتیازهای تازه‌ای می‌دهد! حضرت آقا با تحقیر ترامپ، هویت واقعی او را بیرون ریخته و به جهانیان  نشان داد که پشت پرده رجزخوانی‌های ترامپ علیه ایران، التماس از ایران نهفته است… این اولین بار نیست که عصای موسای ما سحر و جادوی فرعونیان را بر باد می‌دهد و آخرین بار هم نخواهد بود.


حضرت آقا با افشای ترس ترامپ در پوشش رجزخوانی علیه ایران اسلامی، آنچه را که امام راحلمان (رضوان‌الله تعالی علیه) در توصیف ماهیت واقعی آمریکا بیان می‌کردند، به میدان دید و قضاوت جهانیان کشید. امام خمینی (ره) آمریکا را به شیر پیری تشبیه می‌کردند که کاری از او ساخته نیست و هنگامی که در مقابل دشمن می‌ایستد، نعره می‌کشد که دشمن را بترساند و در همان حال دمش را تکان می‌دهد برای اینکه میانجی پیدا کند تا از مهلکه به سلامت بیرون برود.
حسین شریعتمداری


منبع : کیهان


ترامپ     آمریکا     میز مذاکره                                
Reply
no
4
yes
0
جانباز قطع نخاع
1398/03/25 - 14:10
نثار 14 معصوم و سلامتی حضرت امام خامنه ای عزیز
14 صلوات
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم


Reply
no
4
yes
0
1398/03/25 - 14:18
سلام
مفهوم حقیقی و واقعی زنده کردن محرم و عاشورا و هدف از عزاداری و سینه زنی همین حرکت است واقعا همینطور است که در مقاطع مختلف تاریخی آنکه کار الهی و انقلابی کرده پیروز و جاودان شده و آنکه زبون و جدای از راه حق رفته نابود و فراموش شده است.
امروز در مقابل شیطان بزرگ و طاغوت اکبر زمانه فقط کار الهی و انقلابی میتواند پیروز باشد. رهبر معظم انقلاب به تمام ملتهای جهان و تاریخ آینده ثابت کرد پیروزی نظام اسلامی فقط از طریق حق و حقیقت و اتصال به سنت پیامبران و ائمه معصوم (ع) با خون شهیدان امضا و بدست آمده است و هر ملتی که آرزوی چنین پیروزی عظیم و غرور آفرین در تاریخ را داشته باشد فقط از این طریق امکانپذیر است.
امروز نقش سیاست بازی و جناح گرایی و سوئ استفاده از احکام اسلامی و ریا کاری بوسیله لباس مقدس روحانیت شیعه از خط نظام مقدس اسلامی تفکیک شد لذا امیدواریم کلیت نظام اسلامی از پویندگان راههای غیر حق و حقیقت که خودشان را با آب و رنگ شبیه به حق و حقیقت کردند آشکار شده و همانطور که ترامپ و شیطان بزرگ طرد شد دغل کاران نیز از حاکمیت نظام اسلامی طرد شوند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.