شناسه خبر : 67154
یکشنبه 26 خرداد 1398 , 09:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

همت دیده‌بانی‌ها برای کمک به سیل‌زده‌ها

موسسه بین المللی دیده‌بان عدالت با ایجاد جمعیت داوطلبان، در طرحی به نام قرارگاه آموزشی اجتماعی آماج، به یاری دانش آموزان مناطق سیل زده رفت.

همت دیده‌بانی‌ها برای عمل به سخنان مقام معظم رهبری/ حضور کارگروه‌های تخصصی در پل دختر

در این طرح که شامل هشت مرحله سفر به مناطق سیل زده است، متخصصین در قالب کارگروه های تخصصی در حوزه مسائل آموزشی و معضلات اجتماعی فعالیت می‌کنند. کارگروه‌های تحصیلی، روانشناسی، کار با کودک، خلاقیت، ورزش و نشاط و سرگرمی، پزشکی و زیباسازی مدارس از جمله بخش‌های این طرح است.

همت دیده‌بانی‌ها برای عمل به سخنان مقام معظم رهبری/ حضور کارگروه‌های تخصصی در پل دختر

در نخستین مرحله دانش آموزان روستای چم گز از توابع شهرستان سیل زده پلدختر تحت خدمات آموزشی و اجتماعی این طرح قرار گرفتند. این روستا علاوه بر آسیب‌های ناشی از سیل دچار محرومیت‌های آموزشی و اجتماعی نیز هست.

همت دیده‌بانی‌ها برای عمل به سخنان مقام معظم رهبری/ حضور کارگروه‌های تخصصی در پل دختر

سفرهای داوطلبانه به این مناطق تا مهر ادامه خواهد داشت.

مدتی پیش مقام معظم رهبری در سخنانی بر لزوم توجه مداوم و مستمر به سیل زدگان تاکید کرده بودند که بر همین اساس گروه‌های مختلف در عمل به این فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی با ارسال کمک و حضور در مناطق سیل زده به یاری هموطنان خود رفتند.

 

 

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi