03 اسفند 1398/ ۲۸ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67167
1398,یکشنبه 26 خرداد12:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ارائه خدمات درمانی بنیاد در راستای جلب رضایت ایثارگران


معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: خدمات بهداشتی و درمانی بنیاد در بخش‌های مختلف تقسیم‌بندی شده‌اند و با توجه به اهمیت بحث درمان تلاش کرده‌ایم رضایت حداکثری جامعه شاهد و ایثارگر را جلب کنیم.

http://www.isaar.ir/images/docs/000292/n00292723-b.jpg

عبدالرضا عباسپور با سفر به شهرستان شهرضا در استان اصفهان ضمن حضور در گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان با جمعی از ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در ابتدای سفر به شهرستان شهرضا به همراه خداکرم کولیوند مدیرکل تأمین مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الله فرهادی مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران، سردار حسن‌زاده مدیرکل اشتغال و کارآفرینی، داریوش وکیلی مدیرکل بنیاد اصفهان در گلزار مطهر شهدای این شهرستان حضور یافتند و به ادای احترام به مقام شامخ این شهدای گران‌قدر پرداختند.
حضور در گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان‌های شهرضا و دهاقان و دیدار چهره به چهره با جمعی از ایثارگران این شهرستان از دیگر برنامه‌های سفر عباسپور به شهرضا بود.
عباسپور در گردهمایی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان‌های شهرضا و دهاقان گفت: بنیاد بر اساس ضوابط و مقررات قانونی، خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کند و خدمات درمانی به‌گونه‌ای تدوین و مدیریت شده که با استفاده از توان درمانی و پزشکی داخل کشور و نیز ظرفیت تخصصی و درمانی خارج از کشور تمام نیازهای پزشکی و درمانی ایثارگران رفع شود.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود: این خدمات در بخش‌های مختلف تقسیم‌بندی شده‌اند و با توجه به اهمیت بحث درمان تلاش کرده‌ایم رضایت حداکثری جامعه شاهد و ایثارگر را جلب کنیم.
عباسپور همچنین در دیدار با ایثارگران این شهرستان به سؤالات آن‌ها پاسخ داد و تصمیماتی نیز در خصوص مشکلات حوزه درمان از جمله عقد قرارداد شرکت بیمه دی با چند داروخانه اتخاذ شد.
گفتنی است سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی و علیرضا سمائی مدیر بیمه دی در استان اصفهان و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران حاضر در این سفر، معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران را در این دیدارها همراهی می‌کردند.


منبع : ایثار


عبدالرضا عباسپور     خانواده شهدا     ایثارگران                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.