شناسه خبر : 67190
یکشنبه 26 خرداد 1398 , 15:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز نخاعی و فرزند شهید در بیمارستان بستری شد

جانباز نخاعی «ولی الله نصیری»، از جانبازان دوران دفاع مقدس که فرزند معزز شهید نیز می باشد در بیمارستان بستری گردید.

فاش نیوز -  جانباز نخاعی، ولی الله نصیری، از جانبازان دوران دفاع مقدس که فرزند معزز شهید نیز می باشد در بیمارستان بستری شد.

ولی الله نصیری، جانباز نخاعی و فرزند شهید «محمدعلی نصیری»، از جانبازان دفاع مقدس که مدت ها در آسایشگاه جانبازان امام خمینی بسر برده است، به دلیل عود کردن برخی عوارض مجروحیت، در بیمارستان خاتم (ص) بستری شد.

گفتنی است در دوران دفاع مقدس، تقریبا" همه اعضای خانواده این جانباز دردمند درگیر کار جبهه و جنگ بودند و پدر بزرگوار و انقلابی ایشان نیز از رزمندگان پرتلاشی بود که حتی تا سال ها بعد از مجروحیت سنگین فرزندش در جبهه های نبرد حضور داشت و سرانجام نیز در آخر جنگ و در عملیات مرصاد به آرزویش که شهادت در میدان جهاد بود، رسید.

کد خبرنگار: 19
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi