شناسه خبر : 67218
دوشنبه 27 خرداد 1398 , 10:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مناسب سازی معابر فردیس برای تردد معلولان

مدیر اداره بهزیستی شهرستان فردیس با بیان اینکه اکنون هفت هزار جانباز و معلول در این شهرستان زندگی می کنند ، بر مناسب سازی معابر شهر تاکید کرد.

 مناسب سازی معابر  فردیس برای تردد معلولان ضروری است

 احمد محمدزاده روز یکشنبه در نشست مناسب سازی معلولان فردیس در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان افزود: انتظار می‌رود شهرداری فردیس اقدام مناسب برای تردد آسان معلولان و جانبازان در این شهر به عمل آورد.

وی گفت: ضوابط مناسب سازی معابر شهری برای تسهیل تردد معلولان و افراد سالخورده باید به صورت جدی تر مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

مدیر اداره بهزیستی شهرستان فردیس گفت: شرایط باید به گونه‌ای مهیا شود که افراد معلول و جانباز خود را جدای از سایر اعضای جامعه نبینند و در برقراری ارتباط و انجام امورات خود از بستر و امکانات مناسب برخوردار شوند.

وی افزود: اماکن عمومی از جمله پارک‌ها و بانک‌ها باید برای تردد معلولان مناسب سازی شود.

منبع: ایرنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi