شناسه خبر : 67238
دوشنبه 27 خرداد 1398 , 14:29
اشتراک گذاری در :
عکس روز

دستور فرمانده برای حل مشکل یک خانواده شهید

فرمانده ناجا در دیدار با خانواده یکی از شهدای کرمانشاه، دستور رفع مشکل مسکن آن ها را صادر کرد.

 سردار حسین اشتری در دیدار با خانواده شهید "اصغر رستمی" ضمن دلجویی، خطاب به فرمانده جدید انتظامی استان کرمانشاه دستور رسیدگی به حل مشکل مسکن آنها را صادر کرد.

خانواده شهید رستمی سال هاست که در منزل استیجاری زندگی می‌کنند و پس از اطلاع فرمانده ناجا از این موضوع، دستور رسیدگی سریع برای خانه دار شدن آنها را صادر کرد.

سردار اشتری در این دیدار با تمجید از خانواده‌های معظم شهدا، آنها را اسوه‌های صبر و استقامت معرفی کرد و گفت: رسیدگی به مشکلات آنها یکی از مهمترین وظایفی است که مسئولان برعهده دارند.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: این مجموعه خود را مدیون شهدا و خانواده‌های آنان دانسته و از هیچ اقدامی برای حل مشکلاتشان دریغ نمی‌کند.

وی در پایان گفت: امروز جمهوری اسلامی به برکت خون مطهر شهدا در اوج افتخار و عزت قرار دارد و دشمنان از وارد آوردن کوچکترین خدشه ای به این اقتدار و سربلندی مایوس هستند.

فرمانده نیروی انتظامی در پایان این دیدار با اهدای لوح و هدایایی از خانواده شهید رستمی تجلیل کرد.

منبع: ایرنا
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi