30 شهريور 1398/ ۲۲ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67281
1398,سه شنبه 28 خرداد12:15
اشتراک گذاری در:
عکس روز

برسد به دست واحد ایثارگران ارتش


خیرالله حسن زاده - درود به پرسنل زحمتکش امور ایثارگران ارتش

 من دقیقا از تاریخ ۱۳۶۵/۶/۱۵ تا لغایت ۱۳۶۷/۹/۱۵ در جبهه های جزیره مجنون. سومار گیلانغرب. نفت شهر. میمک. سومار بودم و مدت دو سال و سه ماه و نه روز در لشگر ۵۸ ذوالفقار خدمت کردم و الان با داشتن ۵۴ سال سن نزدیک به دوسال هستش که بیکار هستم‌ و از بیمه بیکاری استفاده می کنم و در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ مدت مستمری من تمام می شود و آن وقت نه بیمه هستم نه کار دارم نه حقوق بیکاری.

 می خواستم بگم آیا با داشتن کارت ایثار که در سال ۸۵ گرفتم مزایایی تعلق می گیرد بابت بیمه تامین اجتماعی؟ و در حال حاضر آرتوروز گردن و سیاتیک دارم که متاسفانه قادر به انجام کارهای فیزیکی نیستم و با تمام شدن زمان حقوق بیمه بیکاری نمیتوانم معاش خود‌را تامین کنم. با این اوصاف که هنوز منزل مسکونی از خود ندارم و مستاجر هستم و در منزل استیجاری زندگی می کنم واقعا زندگی سختی را می گذرانم و عاجزانه از مسئولین و مدیران محترم تقاضا دارم، بنده را کمک و راهنمایی کنند که لااقل بتوانم اگر مزایایی از طریق کارت ایثار مشمول من می شود این امر را رسیدگی کنند و اقدامات لازم را مبذول فرمایند و اگر امکانش هست از مزایایی بیمه از کار افتادگی استفاده کنم.

 ناگفته نماند که من حدودا با سابقه جبهه ۱۵ سال سابقه بیمه دارم و تاکنون هم از هیچگونه از مزایای کارت ایثار دریافت نکردم و فراموش کردم بگم که من تقدیرنامه ای در سال ۱۳۶۶ از لشگر ۵۸ ذوالفقار گردان ۷۵۲ گروهان سوم از طرف جناب سرگرد نیکی‌ملکی به نیابت از فرمانده لشگر جناب سرهنگ دهقان دریافت‌ کردم که متاسفانه سال ۱۳۸۵ موقع دریافت مدارک کارت ایثار در شهر شاهرود مکان یگان لشگر از من گرفتند‌ و پس ندادند.

 امیدوارم این نوشته ها به دست مدیران و فرماندهان یگان ایثارگری ارتش برسد و مطالعه نمایند و ان شالله که گره ای از‌مشکلات و گره های کور زندگی من باز کنند. در پایان برای همه مسئولین و مدیران ایثارگری توفیق خدمت صادقانه و رحمت پروردگار آرزومندم.

گروهبان سوم وظیفه فرمانده دسته ادوات گروهان سوم گردان ۷۵۲ لشگر ۵۸ ذوالفقار : خیرالله حسن زاده


کد خبرنگار : 20


ایثارگران ارتش     کارت ایثار     کمک     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
2
هموطن
1398/03/28 - 17:17
با سلام
اگر سند راهبردی خدمت رسانی به ایثارگران اجرا شود خبرهای خوشی برای رزمندگان خواهد رسید
ولی امسال فقط وام مسکن در بودجه دیده شده که ان هم هنوز ایین نامه اجرایی ندارد .
بیمه تکمیلی هم نصفه و نیمه برای کمک معیشت بگیران در حال اجراست.
تامین اجتماعی با ارتروز و سیاتیک از کار افتادگی کلی نمی دهد و فرایند ان دو سال طول می کشد.
بهتر است از الان برای کمک معیشت ثبت نام کنید
اگر به 60 سال رسیده باشید می توانید با 15 روز حقوق ، بازنشسته تامین شوید .

Reply
no
0
yes
2
دیده بان
1398/03/30 - 22:09
کارت ایثار کیلویی چند. حداقل با هماهنگی امور ایثارگران برای افرادی که بالای ۲۰ ماه جبهه بودند ۵٪ جانبازی میدادید تا وامی و امکاناتی مثل بازنشستگی و مالیات و... ندهیم خوش تو ۳۰ سال خدمتمون بالای ۲۰۰ میلیون میشه که ما باید بدهیم به دولت . ولی بسیجی۱ روزه جبهه ای با جانبازی بی تجربگیش ۱ ریال که نداده ۱ مدرک بالاتر هم بگیرد و این عدالته. تقصیر خودمون بوده که ۲۱ ناه دیده بانی خراشی بر نداشتیم

Reply
no
0
yes
0
Naser
1398/04/04 - 00:32
برابر قانون بیمه بیکاری در صورت داشتن 55 سال سن میتوانید تا رسیدن به سن بازنشستگی مستمری بیکاری دریافت کنید.
دقت کنید شرط رسیدن به 55 سال ست

Reply
no
0
yes
0
ناشناس
1398/04/22 - 20:13
اقای گ3 حسن زاده از ان روزی باید ترسیدکه چرا خدمت سربازی را در جبهه بودید الان مسلمان به جانبازان 70درصد ارتش هم یک ریال بابت 70درصد جانبازی حوقوق داده نمیشود فقط یک کادری بابت 30سال خدمت خود حوقوق ومزیا میگرد کارت ایثار ارزش پشیزی ندارد من با یک کیلو پیاز عوض میکنم بخدا من از ان روزی میترسم کسانی که بالای 50ماه در جنگ بوده انرا اعدام کنند چه ارزشی برای جانبازان و رزمندگان ارتش بعد از 40سال قایل شدهاند از نظر حوقوق و مزایا هم از ان کارگر افغانی در شهرداری تهران کمتر میگیرند الان صاحب این مملکت حوقوقبگیران نجومی و اختلاس گران هستند نه من وشما

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.