30 مهر 1398/ ۲۳ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67313
1398,چهارشنبه 29 خرداد09:27
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نمیتونم دیگه تو محیط نظامی کار کنم!


یوسف سفیدانی فروغ - احتراما" بدین وسیله به استحضار می رساند اینجانب یوسف سفیدانی فروغ به شماره استخدامی ۱۵۰۳۴۲ پرسنل رسمی بانک مسکن بوده ودر مورخ ۸۶/۰۶/۲۰ در واحد انتظامات مدیریت استان آذربایجان شرقی مشغول به خدمت میباشم. لازم به ذکر است که اینجانب فرزند شهید بوده متاهل و دارای یک فرزند میباشم.

 با عنایت به اینکه پاره ای از مشکلات خانوادگی و همچنین مشکل اعصاب و روان همسرم که بیش از چند سال است که به زندگیم دامن زده و روز به روزشدیدتر می شود و به تشخیص پزشکان معالجایشان را از تنهایی پرهیز نمودندو الا جرم اینجانب ملزم به حضور در منزل میباشم  و از طرفی خدمت در انتظامات برام سخت و طاقت فرسا شده که احتمالا اثرات بمباران های دوران دفاع مقدس بوده که ۲۰ روز در آن زمان در حالت کما و زبانم لال شده بود که نمی توانم در محیط نظامی مشغول به خدمت باشم که بعد از چندسال درخواست های مکرر از مسئولین مربوطه جهت تغیر شغل به انحاء مختلف امکان آن برام فراهم نگردیده است و همچنین این موضوع باعث شده در طول این مدت مشکلات بی شماری در زندگیم داشته باشم. لذا خواهشمندم معجلا مرا در این امر یاری نموده و آسایش و آرامش از دست رفته زندگیم را به من باز گردانید.

امید است پاداش کارهای خیر خود را از خداوند متعال دریافت دارید. پیشاپیش از حسن عنایت جنابعالی به فرزندان شاهد کمال امتنان و قردانی را دارم .با تشکر


کد خبرنگار : 20


آذربایجان     انتظامات     اعصاب و روان     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.