01 آذر 1398/ ۲۵ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67390
1398,شنبه 01 تير10:08
اشتراک گذاری در:
عکس روز

سند راهبردی فقط کاغذ بود!


یک بازنشسته - سند راهبردی خدمت رسانی به ایثارگران که سال 95 تصویب شد و مورد تایید مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت برای اجرا به دولت اباغ گردید و دبیرخانه مربوطه نیز تاسیس گردید. براساس این قانون در نهایت فقط پاداش و حقوق هایی برای یک عده تعیین و پرداخت شد! ولی چه خروجی برای رزمندگان وجانبازان زیر 25 درصد داشت؟

در واقع هیچ!

قرار بود هر ساله به 50 هزارنفر وام مسکن دهند، مقرر گردید 30 درصد تخفیف شهریه دانشگاهی بدهند، قرار بود به آنان انشعاب آب و برق رایگان بدهند و ...!

با افتخار بسیار این سند و قانون راهبردی خدمت رسانی به ایثارگران را در بوق وکرنا کردند و فقط جامعه را نسبت به رزمندگان و جانبازان بدبین تر نمودند! و درنهایت مثل اینکه این سندی که اگر برای ما آبی نداشت برای برخی از آقایان و مسوولان نان داشت. الان هم گویا بعد از 3سال کماکان بایگانی گردیده.

مگر تو این 30 سال امثال ما از شما چیری طلب کرده بود؟ بله، اگر خودتان می خواهید برای جیب مبارکتان کاری انجام دهید، چرا ملت را نسبت به ما بذبین می کنید؟ و نه، اگر واقعا قصدتان خدمت رسانی است چرا مردانه پشت قانونی که تصویب شده نمی ایستید و آن را اجرایی نمی کنیئ؟

گویا ما را به خیر شما امیدی نیست، لطفا" شر نرسانید!

 وام مسکن 130 میلیونی و خودرو وارداتی و بیمه تکمیلی و... برای خانواده محترم شهدا و جانبازان عزیز 70 درصدی است که به حق وانصاف دولت هر کاری برای آنها و خانواده محترمشان انجام دهد باز هم کم است. ولی وجدانا" کاری هم برای ما رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد انجام بدهید. چون با این مصوبات قانونی شما فقط باعث آزار آنها و خانواده هایشان می شوید!

بطور مثال قرار بود به آنها وام خرید مسکن بدهید حالا خانواده ای که مستاجر است و بعد از 3 سال بازیچه قانون شما شده و هر بار که به بنیاد و سپاه مربوطه مراجعه و جوابی همراه با طعنه که (فعلا"خبری نیست) را می شنوند و دست از پا درازتر برمی گردد شما چه جوابی دارید؟

  اجرکم عندا....


کد خبرنگار : 20


سند راهبردی     قوانین     عدم اجرا     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
4
ناشناس
1398/04/01 - 18:10
وام مسکن رزمندگان در بودجه سال 98 هم پیش بینی شده ولی اقایان هنوز ایین نامه اجرای را ننوشته اند ؟!
این بی تفاوتی ها ایا شایسته رزمندگان است ؟

Reply
no
0
yes
4
1398/04/02 - 12:21
سلام ، تمام مردم دانستند که این طیف سیاسی اشرافی فقط به فکر منافع شخصی هستند و بارها منافع کشور را فدای هوا و هوسهای خودشان کردند.
بزودی در انتخابات مجلس حق خائن ها را همانطور که به فتنه گران دادیم تا آخر این طیف را جزای اعمالشان را میدهیم.

Reply
no
0
yes
11
1398/04/04 - 07:32
سند راهبردی خدمات به رزمندگان کاغذ نبود کاغذ پاره ای بود برای گول زدن یه مشت مرد پا به سن گذاشته تا پیش خانواده هایشان کنف و رسوا شوند
خدا لعنت کنه هر کسی حق رزمند ه ها را پایمال کرد

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.