22 فروردين 1399/ ۱۷ شعبان ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67402
1398,شنبه 01 تير11:06
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دعوت انقلابیون بحرین از مردم برای تظاهرات


یک ائتلاف انقلابی بحرین از شهروندان این کشور خواست که در مخالفت با معامله قرن در تظاهرات‌های خشم شرکت کنند.


به گزارش  رسانه‌های بحرینی، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین بار دیگر از شهروندان این کشور خواست که در مخالفت با معامله ننگین دونالد ترامپ و برای تأکید بر پایبندی به قدس شریف به‌عنوان مسئله محوری مسلمانان در راهپیمایی‌های خشم شرکت کنند.
 
این ائتلاف در صفحه خود به‌روی توئیتر نوشت که قرارداد ترامپ آتش خواهد گرفت و زیر پای بحرینی‌ها در تظاهرات‌هایی که قرار است در مناطق مختلف برگزار شود لگدمال خواهد شد.
 
ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین تأکید کرد که هرگز قبول نخواهد کرد بحرین محلی برای اجرای معامله قرن که خیانت بزرگی به‌شمار می‌رود باشد.
 
قرار است در روزهای 25 و 26 ژوئن (4 و 5 تیرماه) یک کنفرانس صهیونیستی آمریکایی در منامه بحرین به‌عنوان اولین بخش از معامله قرن برگزار شود. این کنفرانس با مخالفت گروه‌های مختلف فلسطینی و  مسلمانان کشورهای مختلف مواجه شده است.
 
طرح موسوم به «معامله قرن» که از سوی آمریکا برای پایان دادن به منازعه بین فلسطینیان و صهیونیست‌ها مطرح شده، به‌دنبال حذف همیشگی بازگشت آوارگان فلسطینی (مطابق آمار 6 میلیون) به سرزمین خود و اسکان آن‌ها در «وطن جایگزین» است، به‌رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی رئیس جمهوری آمریکا و انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به شهر قدس در این راستا انجام شده است.
 


منبع : رجا


دعوت     انقلابیون بحرین     تظاهرات                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.