شناسه خبر : 67409
شنبه 01 تير 1398 , 14:03
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارش تصویری از مسابقات جانبازان نخاعی تهران

از نکات قابل توجه این مسابقات حضور چند نفر از جانبازان نخاعی گردنی بود که در فضایی رفاقتی، در رشته « ایر دارت » با یک دیگر به رقابت پرداختند.

فاش نیوز - اولین دوره مسابقات ورزشی توسط گروه پیگیری جانبازان نخاعی تهران، ویژه جانبازان نخاعی صبح پنج شنبه 30 خردادماه برگزار گردید و برترین های هر رشته معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان در این دوره از مسابقات که در سه رشته دارت و ایردارت، فوتبال رو میز و شطرنج در سالن ورزشی آسایشگاه شهید بهشتی برگزار شد، احکام قهرمانی و جوایزی به برندگان اهدا گردید.

از نکات قابل توجه این مسابقات حضور چند نفر از جانبازان نخاعی گردنی بود که  در فضایی رفاقتی، در رشته « ایر دارت » با یک دیگر به رقابت پرداختند.

 

 

 

 

 

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi