24 آبان 1398/ ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67499
1398,یکشنبه 02 تير12:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پیشنهاد رشوه عربستان به سیاستمدار لبنانی


 
رئیس حزب التوحید العربی لبنان اعلام کرد که پیشنهاد رشوه ۲۰ میلیون دلاری عربستان را به منظور جدا شدن از مواضعش در تایید حزب الله را رد کرده است.
 
به گزارش پایگاه خبری النشره، وئام وهاب رهبر حزب التوحید العربی و وزیر سابق لبنان در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که هدف قرار گرفتن عربستان و حمله ترکیه به کشوری عربی در حد و  اندازه مصر و عربستان‎ را نمی‌پذیرد. وی همچنین اشاره کرد که به هیچ یک از نهادهای فاسد سازمان ملل اعتماد ندارد.
 
وهاب در واکنش به سوالی در رابطه با مواضعش در دفاع از عربستان در این اواخر تاکید کرد که او در قبال این مواضع خود چیزی دریافت نکرده و نیز نمی خواهد چیزی دریافت کند. رهبر حزب التوحید العربی در ادامه تصریح کرد که پیش از این پیشنهاد رشوه 20 میلیون دلاری به او داده شده بود تا درباره عبدالله بن عبدالعزیز پادشاه عربستان حرفی نزند. وی اشاره کرد که معاون نهاد مشنوق وزیر کشور لبنان این پول را آماده کرده بود.
 
در همین راستا وئام وهاب تصریح کرد که اتهام محمد بن سلمان ولیعهد عربستان به قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی اقدامی برای تسلیم کردن ریاض است. وی همچنین اشاره کرد که اقدام محمد بن سلمان موجب بروز کودتا در منطقه خواهد شد. وهاب اضافه کرد که محمد بن سلمان علیه سازمان تکفیری اقدام کرده که تروریسم و کشتار را در جهان اشاعه می دهد.
 
وی تاکید کرد که مقابل درگیری های مذهبی فراگیر در کشور ایستاده و نیز همراه همیشگی مقاومت است، در این محور باقی خواهد ماند و هرگز به محور دیگری نزدیک نمی شود.

 
پیشنهاد رشوه     عربستان     سیاستمدار لبنانی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.