30 مهر 1398/ ۲۳ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67594
1398,سه شنبه 04 تير10:41
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کلیدی‌ترین اعتراف آمریکایی‌ها نسبت به ایرانعلی علیزاده تحلیلگر مسائل سیاسی در توئیتر نسبت به اظهارات پمپئو علیه ایران واکنش نشان داد.

 

 
کلیدی ترین     اعتراف آمریکایی ها     ایران                                
Reply
no
0
yes
0
1398/04/04 - 11:13
سلام ، باور کردنی نیست که گردانندگان فتنه و فتنه گری توانستند با هزینه های نجومی و فریب مردم در نظام اسلامی نفوذ کنند و پست های حساس را تصاحب کنند تا از این طریق نمایندگانی صاحب نفوذ برای دشمنان نظام اسلامی باشند. واقعا باید هزاران مرتبه خداوند را شکر کنیم که نیروهای الهی تحت مدیریت عالی مقام معظم رهبری وجود دارند که تمام توطئه های دشمنان نظام اسلامی را خنثی و امنیت کامل را برقرار و در این شرایط که حکومت مورد دستبرد نفوذیها و هجمه های ناجوانمردانه تبیلیغاتی و رسانه ای اجانب اشرافگرا و نوکران بیگانه قرار دارد به مردم چنین هدیه گرانقدری تقدیم و ارزشهای نظام اسلامی را حفظ کردند. خداوند عمرشان بدهد و بر عزتشان بیفزاید که باعث امیدواری و خوش بینی مردم نسبت به نظام اسلامی هستند.
مردم در انتخابات آینده اینگونه قدردانی و تشکر خودشان را نسبت به نیروهای الهی ابراز خواهند کرد زیرا همین دشمنان باعث آگاهی بسیار وسیع مردم شدند تا در هیچگونه شرایطی فریب شیطان بزرگ و نوکرانش را نخورند. انتخابات آینده با حضور بسیار زیاد و مشارکت گسترده مردم بسیار دیدنی و شنیدنی خواهد بود.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.