شناسه خبر : 67595
سه شنبه 04 تير 1398 , 10:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

وداع مردم تهران با پیکر شهید ابراهیم عشریه

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، ابراهیم عشریه  بعد از گذشت سه سال از شهادتش ساعتی پیش در معراج شهدای تهران برگزار شد.

مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم، ابراهیم عشریه  ساعتی پیش در معراج شهدای تهران برگزار شد. این مراسم با حضور همسر، فرزندان، پدر و مادر، خواهران و برادران، همرزمان و بستگان شهید و با همراهی جمعی از مردم تهران ، عصر امروز دوشنبه سوم تیرماه 98 در معراج شهدای تهران برپا شد. وداع مردم تهران با پیکر این شهید تازه تفحص شده مدافع حرم، با ذکر مصیبت اهل بیت عصمت و طهارت ت توسط مداح اهل بیت، امیر عباسی همراه بود.

پیکر شهید عشریه روز سه شنبه مهمان مردم قم و حضرت معصومه(س) است و اواخر هفته برای تشییع و خاکسپاری وارد مازندران می‌شود. طبق وصیت شهید پیکرش در شهرستان نکا خاکسپاری خواهد شد.

ابراهیم عشریه، فرزند شعبان اول شهریور 56 در نکا به دنیا آمد و دوران ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در نکا و خدمت سربازی را نیز در تهران گذراند. بعد از خدمت مقدس سربازی در کنکور شرکت کرد و در پیام نور شهرستان بهشهر در رشته ریاضی محض پذیرفته شد. در سال 92 کارشناسی ارشد را در تهران خواند. شهید ابراهیم عشریه، یکی از مربیان و اساتید تاکتیک فنون نظامی و فارغ‌التحصیل دانشگاه افسری امام حسین(ع) بود که به‌عنوان یک مستشار از قم به سوریه رفت و در همین جبهه نیز به شهادت رسید.

شهید عشریه 20 اسفند ماه سال 94 راهی سوریه شد. او 25 فروردین ماه 95 در منطقه العیس سوریه مفقودالاثر شد. با گذشت 54 روز خبر شهادت وی رسماً تأیید شد و به‌عنوان شهید جاویدالاثر نام گرفت. از این شهید 39 ساله سه دختر به‌یادگار مانده است.پیکر مطهر او بعد از گذشت سه سال از شهادتش در سوریه کشف و شناسایی شده است.

download

download

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi