29 مهر 1398/ ۲۲ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67622
1398,سه شنبه 04 تير15:33
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کشف بمب های رژیم صهیونیستی در سوریهنیروهای مهندسی ارتش سوریه در جنوب این کشور و در جریان پاکسازی روستاهای ریف دمشق و قنیطره، مقادیر زیادی مین، بمب و کمربند انفجاری اسرائیلی کشف و ضبط کردند.

 پاکسازی مناطق جنوب سوریه به ویژه استان های ریف دمشق و قنیطره از بمب های کار گذاشته شده توسط تروریست ها همچنان ادامه دارد.خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش داد که نیروهای سوری در جریان پاکسازی مناطق ریف دمشق و قنیطره، مقادیر زیادی سلاح و مهمات کشف کردند.

یک منبع سوری اعلام کرد که در جریان پاکسازی روستاهای آزاد شده در ریف جنوب غربی دمشق و ریف شمال غربی قنیطره، مقادیری سلاح ساخت رژیم صهیونیستی کشف شد.

این سلاح ها شامل دستگاه های ارتباطی بود که تروریست ها پیش از خروج از این مناطق، آن را جا گذاشته بودند.افزون بر این سلاح ها، مقادیری بمب، مین، کمربند انفجاری، گلوله، بمب های ضد جنگ‌افزار کشف شد که ساخت صهیونیست ها بود.

گروههای مهندسی حاضر در ارتش سوریه همچنین در برخی از اراضی کشاورزی، مین و کمربندهای انفجاری را منفجر کردند.ارتش سوریه نهم مرداد سال 1397 موفق شد به طور کامل بر منطقه «حوض الیرموک» واقع در ریف شمال غربی درعا مسلط شود و با آزادسازی این منطقه که آخرین پایگاه داعش در درعا محسوب می‌شد، جنوب سوریه از لوث وجود داعش پاکسازی شد.


منبع : فارس


کشف مین     بمب ها     رژیم صهیونیستی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.