29 تير 1398/ ۱۸ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 67652
1398,چهارشنبه 05 تير10:45
اشتراک گذاری در:
عکس روز

شهید مهدی ثامنی راد،جهادگری با همتشهید مهدی ثامنی راد همواره در اردوهای جهادی حضوری فعال داشت. همواه تلاش داشت تا خانواده های معظم شهدا را به سفر راهیان نور ببرد، زیرا می گفت که پدران و مادران شهدا علاقه دارند تا محل شهادت فرزندان خود را ببینند.


 

شهید مهدی ثامنی راد در بیست و سوم بهمن 1361 در شهرستان ری از توابع استان تهران دیده به جهان گشود. پدرش داود نام داشت. تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داد. در هفتم آذر 1388ازدواج کرد. حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به نام «فاطمه سلما» بود.

شهید مهدی ثامنی راد همواره در اردوهای جهادی حضوری فعال داشت. همواه تلاش داشت تا خانواده های معظم شهدا را به سفر راهیان نور ببرد، زیرا می گفت که پدران و مادران شهدا علاقه دارند تا محل شهادت فرزندان خود را ببینند.

در عیدها و تابستان ها به همراه جمعی از دوستان، گروه های جهادی تشکیل می داد و به مناطق مختلف برای خدمت رسانی به مردم محروم می رفت.

سیستان و بلوچستان، اهواز، مناطق غرب کشور از جمله نواحی بود که شهید ثامنی راد در آن حضور پیدا می کرد و حتی در زلزله ورزقان نیز حضور داشت و به همراه همسرشان به مردم خدمت می رساند.

و در بیست و دوم بهمن 1394 در جنوب حلی در سوریه به شهادت رسید. پیکر این شهید در یکم تیر 1398 به میهن بازگشت.


منبع : نوید شاهد


ثامنی راد     جهادگر باهمت     شهید                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.