30 شهريور 1398/ ۲۲ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67820
1398,دوشنبه 10 تير11:02
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسئولین چرا شبیه رهبری نیستند!؟


ناشناس - عرض ارادت آقاجان واقعاً خاک پای تمام مردان واقعی روزهای سخت دفاع مقدس و خانواده های معظمشان هستم ولی شما آقاجان خودتان اولین جانباز سرافراز انقلاب و بزرگ جانباز جمهوری اسلامی هستین و نه تنها در دل تمام ایران جای دارید نه از باب ترس و نه از باب چاپلوسی، چراکه شما با گفتار و عمل صادقانه تان نشان داده که واقعاً غم وغصّه مردم را می خورید ولی شرمنده آقاجانم که نامردان تنهایتان گذاشتن! ولی همانطور که اشاره داشته نه تنها ملت ایران که خیلی ازملت های آزادی خواه قلباً شما عزیزو بزرگوار را دوست داشته اند چرا که در طول بیش از 3 دهه به جز لیوان آبی روی میز کوچک بغل دستتان و برگه ای و خودکاری مشاهده نشده!

 انصافاً آقاجانم آقایی و رهبری امت اسلامی برازنده شما اولاد پیغمبر می باشد ولاغیر. ساده زیستی شما رهبر دل ها را دشمن بارها و بارها اذعان داشته ولی آقاجان رهبرم! دلم و دلمان خون ست! شما چطور به خانواده معزز شهدای والامقاممان ادای احترام نموده و چطور از روی محبت جانبازان نخاعی از گردن را درآغوش گرفته! ولی متاًسفانه بیش از 80 %به اصطلاح مسئولین کشور جمهوری اسلامی حضرت آقا نمی خواهیم روی سرشان گذاشته و حلوا حلوا کنند! لااقل از شما سید بزرگوار یادگرفته و آویزه گوششان که با قشری که تمام پایه های میز و صندلی هایتان که هرسال هم عوض می کنید بر روی خون رشیدترین جوانان سرزمینمان، آزادگان سرافرازمان و جانبازان فداکار قرار گرفته و گل های چند ده میلیونی که هر روز هم عوض می کنین مردم هیچ آیا واقعاً از حضرت آقا رهبر و پیشوایمان هم خجالت نمی کشین؟

 انصافاً بیائید برای یک بار هم شده گفتار و عملتان را با رهبر معظم مقایسه کنید. ببینم شرم نمی کنید!؟ حیا نمی کنید! حال بی احترامی به جامعه هدف بماند. از روی حضرت آقامون هم خجالت نمی کشید؟ حضرات همه رفتنی هستیم به قول معروف دیر و زود دارد ولی سوخت وسوز نداره. اگرتمام دنیا تحریممان کنند ولی شما مسئولین فقط وفقط همچون رهبری دل ها جلسات ساده برگزار کنید، خوی اشرافی گری را کنار بذارین. آن وقت باکمال شجاعت خواهیم گفت که تحریم ها واقعاً اثر ندارد.

 پس تا دیرنشده به خود آئید. آمین یا ربّ العامین، سلامتی و طول عمر باعزّت حضرت آقا رهبر معظم انقلاب وافرادی که البته متاًسفانه انگشت شمارند و مسئول باقی موندن وهمه ملت ایران را از خداوند متعال مسئلت داشته و خاک پای تمامی خانواده معظم شهداء و آرزومند مقام شهداء البته چنانچه لایق شهادت باشم، باعث افتخارمه شهادتی که موردقبول درگاه احدیت قرار بگیرد.

آمین یا ربّ العالمین


کد خبرنگار : 20


مسئولین     رهبری     مرام و مسلک     فاش نیوز                            
Reply
no
2
yes
1
جانباز
1398/04/10 - 11:18
تجسم عینی ونماد ملموس از اسلام نبوی وعلوی , درعصر حال ,در وجود شخصیت رهبری معظم نهادینه شده وبهترین آینه وسرمشق برای کارگزاران نظام می باشند .
همانطور که سیره و وسلوک امام راحل وساده زیستی ایشان در تاریخ ,وجمهوری اسلامی و رهبران تمام کشورها دنیا بی نظیر وماندگار است .
حتما" شنیده اید که رهبر انقلاب مواقعی با شکل مخفی وشبانه از مستضعفین ویتیمان دیدار وبه آنها کمک و نظر لطف دارند .
عمر شان پر برکت باد .


Reply
no
1
yes
1
1398/04/10 - 13:35
سلام موضوع مشکلات کشور موضوع پیچیده ای نیست بلکه توضیح آن پیچیده شده است. رهبر معظم انقلاب بعنوان نمونه عملکرد ائمه معصوم (ع) مطرح میباشد و مطابق سخنان ارزشمند دوست عزیز این سوال وجود دارد که چرا سایر مسئولان شباهتی به رهبر معظم انقلاب ندارند لذا باید عرض کنیم پاسخ به طرز نگاه به رهبری جامعه تشیع و ارتباط دولت و مجلس با استکبار جهانی مرتبط میباشد.
رهبر معظم انقلاب با پیروی از سنت معصومین (ع) راه مقاومت تا شهادت را پیش گرفته اما مسئولان کشور راه تعامل با دشمنان و خرید وقت و کند کردن حرکت دشمن را در پیش گرفتند که صد البته راه تعامل با دشمن منجر به شکست قطعی شد اما کند کردن حرکت دشمن بسیار موفق بوده که این بخش نیز توسط ارگانهای زیر نظر رهبر معظم انقلاب اجرایی شد و در جنگهای نیابتی ابر قدرتهای جنایکار تمام منطقه را آزاد و ارتش نیابتی را در هم کوبیدند.
اکنون دولت همچنان مشغول تعامل با دشمن شده که ادامه راه شکست خورده برجام و اعتماد به خط اعتباری دشمن است لذا خیلی زود میبایستی دولت و مجلس با نیروهای انقلابی همگام و در یک مسیر که همانا مقاومت تا شهادت است قرار بگیرند. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود جنگ نخواهد شد این به دلیل روشن و واضحی است که ارتش نیابتی استکبار با پرچم اسلامی داعش که به منزله قرآن بر نیزه بود نتوانست مسلمانان را فریب بدهد و بشدت شکست خورده و تکرار حمله نظامی با پرچم آمریکا و اروپا با پاسخ بسیار سخت تر از ارتش نیابتی داعش پاسخ داده خواهد شد. شایان ذکر است جنگ نیابتی در کشورهای اسلامی همچنان ادامه دارد و کانون و مرکز آن نیز ضعیف ترین کشور اسلامی بوده که دشمن را با مقاومت جانانه روبرو کرده لذا چنانچه مقاومت و پاسخ ضعیف ترین کشور مسلمان این است بنابراین هرگز تفکر استکبار پول پرست برای درگیری با ایران قدرتمند کار نخواهد کرد.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.