شناسه خبر : 67839
سه شنبه 11 تير 1398 , 08:45
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حنای بی رنگ نمایندگان!

حضرات نمایندگان خانه ملت چه شده است شما را؟

چرا فقط در سال پایانی همه اش دَم ازجانبازان می زنید؟ درطول 3 سال گذشته چرا سکوت کرده بودید، مگر شهیدی (رییس بنیاد) همان شهیدی 3 سال قبل نیست؟

اصلاً مگر پرزیدنت فریدون همان پرزیدنت 3 سال پیش نیست؟

بنده باره و بارها گفته و نوشته ام خود شما به اصطلاح نمایندگان مردم که درخانه ملت نشسته اید جز این است که درطول 3سال گذشته که به به و چه چه عملکرد ضعیف آتان درخصوص خدمات دولت به اصطلاح تدبیر و امید به امورایثارگران را می دیدید ولی حرفی نمی زدید؟ به به و چه چهی که گوش زمین و افلاکیان را کَر نموده است.

حال دُم خروس را باور کنیم یاقسم حضرت عبّاس را ؟

من که نه سوادی دارم و نه در سیاست مطالعه ای، ولی از شما به اصطلاح نمایندگان انتظار بیشتر است. 

کار شماها تنها تصویب قوانین نیست، بلکه کار اصلی شما نظارت بر حُسن اجرای قوانین در سطح وزارتخانه ها و دیگر دوائر دولتی وحتی خصوصی بوده و هست و اگر دیدید فردی از رئیس جمهور گرفته تا معاونان و وزرا یا مسئولین نهادها و سازمان های به مُرِّ قانون عمل نکردند تذکر و اقدامی بکنید و نباید دست روی دست بگذارید و آنها را به مجلس نکشانده واستیضاحشان نکنید.

 شما از آینده سیاسی خودتان می ترسید، از اینکه دوره بعدی به مجلس راه پیدا نکنید! الان هم در این حدوداً یک ماه گذشته همه به اصطلاح نمایندگان شده اند دایه مهربان تر از مادر!

ولی دیگر حنایتان رنگی ندارد .با اینکه طی سال های گذشته از رئیس بنیادشهید گله مند بودید می توانستید درهمین مدت ایشان را از تکیه دادن که چه عرض شود، از لم دادن بر صندلی ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران بکشید پایین و با پیگیری مداوم از طریق رییس جمهور عزلش کنید. در واقع این جامعه هدف و ایثارگران هستند که در قبال این مسامحه و کوتاهی شما در رنج و عذابند. ولی این را که حتماً می دانید و از روز روشن تر است که تاریخ درباره شما چه خواهد نوشت و آیندگان چگونه قضاوتتان خواهندکرد!

لطفاً درخلوت خودتان کلاهتان را قاضی کنید،

فقط بایدبگویم بنازم به رهبرم سیدعلی خامنه ای، که در عصر حاضر چنین رهبری در سرتاسر گیتی وجود ندارد و اوست که به فکر ما ایثارگران و رنج دیده هاست.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
بنام خدا
هر کسی از ظن خود شد یار من /و از درون من نجست اسرار من
ای نمایندگان مجلس ،ای مسئولین ؛باور بفرمائید سن همه جانبازان بالا رفته ،زندگی و امور روزمره جانبازان به سختی سپری می شود و هزاران مشکل دیگری که شما ها از درک آن عاجز هستید !!!؟؟؟
قطعا"می دانید که همه جانبازان برای دفاع از نظام ،آب و خاک وطن ،ناموس ایران و ایرانی بهترین سرمایه خود که سلامتی بود را به این کشور هدیه نمودند .....
اما شما نمایندگان و دیگر مسئولین ،می توانستید به فکر این این گونه افراد باشید ،اما دریغ از کوچکترین اقدام در رفع مصائب و مشکلات جانبازان از جانب شما ها ،پس حساب تون با کرام الکاتبین ،بخدا قسم باید نزد خدا ،به افکار عمومی و ......پاسخ گو و جواب پس بدید.
سلام.زمانی دست مارامیگیرندکه مانیستیم! .خداازشون که درحق همه کوتاهی کردنددرهرلباسی که هستندنگذرد..
شمارش معکوس .دهه اخر عمر ایثارگران .
بعدا" حسرت ودلیلش غفلت .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi