16 آذر 1398/ ۱۰ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 67953
1398,جمعه 14 تير14:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

بحث پناهندگی ورزشکاران درست نیست!


دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک ایران به ماجرای پناهندگی برخی از ورزشکاران ملی پوش جانیاز و معلول در کشور‌های مقصد مسابقات واکنش نشان داد.

 دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک در واکنش به پناهندگی برخی از ورزشکاران ملی پوش جانیاز و معلول در کشور‌های مقصد مسابقات مختلف گفت: بحث پناهندگی درست نیست، زیرا از هیچ کانالی به ما اعلام نکرده‌اند که آن‌ها پناهنده شده‌اند. عدم بازگشت بلاغی هم مربوط به یک سال پیش است و این موضوع به تصمیم شخصی افراد مربوط می‌شود، البته این مسئله هم مربوط به فدراسیون جانبازان و معلولین است. معتقدم وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و کمیته پارالمپیک باید یک تصمیم‌گیری جدی در خصوص انتخاب نفرات و ضمانت‌نامه‌ها اتخاذ کنند و در کنار آن هم یک کارگروهی تشکیل شود.

معضل پناهندگی ورزشکاران جانباز و معلول ایران!

هادی رضایی در خصوص اینکه اگر ورزشکاران معلول و جانباز موفق به کسب سهمیه پارالمپیک شوند، پاداشی برای آن‌ها در نظر گرفته خواهد شد یا خیر؟ به خبرگزاری قوه قضاییه گفت: کسی که مدال‌آور باشد برای او هزینه خواهیم کرد. حتی اگر ورزشکاری از نظر کیفی خوب عمل کند پاداش برایش در نظر خواهیم گرفت. برای مدال طلا پنج میلیون، نقره و برنز هم بین دو تا یک میلیون و دویست هزار تومان تعیین کرده‌ایم و طبق آئین‌نامه موجود به ورزشکاران حقوق خواهیم داد.


منبع : تابناک ورزشی


پناهندگی     ورزشکاران     پارالمپیک     فاش نیوز     جانباز و معلول                        
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.