شناسه خبر : 67965
دوشنبه 24 تير 1398 , 14:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

ملی پوشان فوتبال روی میز جانبازان برنزی شدند

گفتنی است جام جهانی فوتبال روی میز ۲۰۱۹ اسپانیا از روز سه شنبه ۱۱ تیر ماه آغاز شده و تا روز شنبه ۱۵ تیر ماه ادامه دارد و روزهای پنجشنبه و جمعه جام قهرمانان در دو بخش انفرادی و دوبل و روز شنبه مسابقات قهرمانی برگزار می شود.

فاش نیوز - بهرام سلیمانی و حمید مقدم ملی‌پوشان کشورمان در ماده کلاسیک مسابقات جهانی اسپانیا موفق به کسب مدال برنز شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین؛ در دومین روز از مسابقات جهانی فوتبال روی میز ۲۰۱۹ اسپانیا؛ ملی پوشان کشورمان برابر حریفان خود در دو ماده کلاسیک و تند بازی به میدان رفتند.در ماده کلاسیک، تیم الف ایران متشکل از بهرام سلیمانی و حمید مقدم برابر تیم اسپانیا به پیروزی رسیدند و در ادامه مقابل تیم ایتالیا نتیجه را واگذار کردند و به مرحله رده بندی راه یافتند. در نهایت نمایندگان کشورمان توانستند عنوان سومی مشترک این ماده را به همراه میزبان از آن خود کنند و موفق به کسب مدال برنز شدند.

در همین ماده، تیم ب کشورمان با ترکیب سیدمصطفی حدادی و حسین شهباز گهرویی برابر تیم آلمان نتیجه را واگذار کردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند. همچنین تیم ج ایران متشکل از عباس مه‌آبادی و مصطفی مسعودی برابر تیم ایتالیا شکست خورد.

در ماده تند بازی دوبل یک حذفی، تیم الف کشورمان با ترکیب حمید مقدم و بهرام سلیمانی پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر تیم بلژیک ب، نتیجه را مقابل بلژیک الف واگذار کردند و از صعود به مرحله نمیه نهایی بازماندند و در نهایت در جایگاه پنجم مشترک قرار گرفتند.در این ماده، تیم ب کشورمان متشکل از سیدمصطفی حدادی و حسین شهباز گهرویی مقابل تیم بلژیک ب نتیجه را واگذار کردند.

عباس مه‌آبادی و مصطفی مسعودی ملی‌پوشان تیم ج کشورمان نیز برابر تیم ایتالیا ۲ بر یک نتیجه را واگذار کردند و از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

گفتنی است جام جهانی فوتبال روی میز ۲۰۱۹ اسپانیا از روز سه شنبه ۱۱ تیر ماه آغاز شده و تا روز شنبه ۱۵ تیر ماه ادامه دارد و روزهای پنجشنبه و جمعه جام قهرمانان در دو بخش انفرادی و دوبل و روز شنبه مسابقات قهرمانی برگزار می شود.

 

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
هم مقام دومی قبلی تورشته دوپا وهم این سومی رو اقایان سلیمانی و مقدم کسب کردن ،خداییش اینجور خبر زدن مصداق حق الناسه
ایکاش توضیح بیشتر می دادید چندتا تیم بودن
بین چندتا تیم......
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi