01 مرداد 1398/ ۲۱ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 68062
1398,سه شنبه 18 تير12:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کاروان ویژه جانبازان ۷۰ درصد به بالا اول مرداد عازم حج می شود


سید مستجاد حسینی ،مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کاروان ویژه جانبازان ۷۰ درصد به بالا اول مرداد ماه برای انجام مناسک حج تمتع عازم مدینه می شوند.
حسینی افزود: در مجموع یک کاروان ۶۶ نفره به این سفر معنوی مشرف خواهند شد که ۱۷ تا ۱۸ جانباز ۷۰ درصد و بالاتر در این سفر حضور دارند و با همسر و همراهان آمار کاروان ویژه جانبازان به ۶۶ نفر می رسد.
وی اظهار داشت: همچنین در کاروان ویژه جانبازان یک پزشک نیزحضور دارد تا علاوه بر ارائه خدمات درمانی، بتواند در این سفر به برخی مشکلات آنها رسیدگی کند. ضمن اینکه تمام زائران تحت پوشش خدمات بنیاد شهید قرار دارند.
حسینی ادامه داد: کاروان ویژه جانبازان کسانی هستندکه به هیچ عنوان نمی توانند در کاروان های عادی حضور داشته باشند، البته قرار بود ۷۰ تا ۸۰ نفر از این گروه جانبازان به سفر حج مشرف شوند که برخی از این عزیزان بخاطر وخامت حال انصراف دادند و ظرفیت کاروان تکمیل شده و یکم مرداد اعزام می شوند.
وی خاطرنشان کرد: جانبازان ۷۰ درصدی که با ویلچر تردد می کنند قطعاً یک همراه نیاز دارند و چون همسران آنان نمی توانند در همه مناسک حضور داشته باشند یک همراه دیگر مرد یا زن با هزینه خودشان به این سفر مشرف خواهند شد.
وی با بیان اینکه خدماتی که به این جانبازان داده می شود باید متناسب باشد، اظهار داشت: از آنجا که این افراد با ویلچر تردد می کنند باید این سهولت برای آنها وجود داشته باشد تا در این سفر با مشکل جدی حتی برای تردد مواجه نشوند. البته اتوبوس های ویژه این جانبازان در این سفر در اختیار آنها قرار می گیرد.


منبع : حیات


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.