25 آذر 1398/ ۱۹ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68082
1398,چهارشنبه 19 تير10:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

همکاری مجلس و شهرداری تهران در حوزه ایثارگری


نشست رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران برگزار و در این نشست بر رفع خلاهای قانونی در خدمت رسانی به ایثارگران معزز تاکید شد.
به گزارش اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، در این نشست صمیمی که با هدف ارتقاء کمی و کیفی برنامه های اجرایی در حوزه ایثارگری و استفاده حداکثری از امکانات قانونی در جهت رفاه ایثارگران معزز برگزار شد،رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران ضمن تجلیل از اقدامات موثر فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، گزارشی از فعالیت های گسترده صورت گرفته خادم شهدا اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران را ارائه کردند.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن نوروزی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات خادمین اداره کل امور ایثارگران در اجرای برنامه های کیفی، کسب رتبه اول شهرداری تهران در خدمت رسانی به جانبازان و ایثارگران در بین همه دستگاه های اجرایی کشور را اقدامی مهم عنوان کرد و افزود: قطعا با همکاری مجلس شورای اسلامی این خدمات بیش از پیش خواهد شد.
وی حجم برنامه های اجرایی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران در مقایسه با دیگر دستگاه ها را بسیار گسترده دانست و اظهار داشت: روابط مجلس شورای اسلامی و شهرداری تهران در حوزه ایثارگری نزدیکتر خواهد شد.
رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ویژه به منظور تدوین لایحه به رسمیت شناخته شدن شهدای خدمت شهرداری تهران خبر داد و گفت: خانواده این افراد تاکنون از هیچ یک از مزایای مرتبط با دیگر شهدا برخوردار نبوده اند و انشالله پس از تصویب و نهایی شدن لایحه، این افراد از تمام تسهیلاتی که برای دیگر خانواده شهدا فراهم شده برخوردار خواهند شد.
لازم به ذکر است در پایان این دیدار از زحمات رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی به جهت خدمت به جامعه ایثارگری تجلیل شد.
حجت الاسلام حسن نوروزی     ایثارگران     شهرداری تهران                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.