01 مهر 1398/ ۲۴ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68092
1398,چهارشنبه 19 تير13:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ارتقای یک مدرک تحصیلی بالاتر چگونه اعمال می شود


همسر جانباز25درصددفاع مقدس و دبیر رسمی آموزش وپرورش. شاغل در یکی از دبیرستانهای شهرستان تفت یزد و دارای فرزند زیر شش سال هستم و 12 سال سابقه خدمت دارم. ایا تقلیل ساعت کار به بنده تعلق می گیرد؟

- تقلیل ساعت کاری شامل شما و فرزندان شاهد نمی شود،‌بلکه حسب قوانین سنوات ارفاقی بازنشستگی شامل شما و فرزندان شهدا حسب قوانین مصوب برای هرکدام می شود.

***

براى پیگیرى قانون خدمات جامع ایثارگران، ماده ٦٢ در خصوص نقل و انتقال دانشجوهاى دانشگاه هاى دولتى و غیر دولتى، در صورتى که دانشگاهى با اطلاع از قانون مذکور، با انتقال موافقت نکند از چه طریق یا ارگان و دستگاه قضایى باید اقدام کنیم؟

-  کمیسیون ماده 16 مرجع صالح و قانونی برای رسیدگی به شکایت ها است .

***

من فرزند شهید هستم و 28 سال پیش با مدرک تحصیلی سیکل در ارتش استخدام شدم آیا این امکان .جود دارد که با ارتقا مدرک دیپلم بهم بدهند و  چکار باید بکنم ؟

-  شما مشمول ارتقا یک مدئرک تحصیلی می شوید و ترفیعات شما از تاریخی که مشمول ارتقا مدرک تحصیلی شده اید باید با مدرک دیپلم  محاسبه شود.




Reply
no
0
yes
1
1398/04/21 - 02:35
باعرض سلام وارادت من دبیرشاغل درآموزش وپرورش هستم وجانباز 20درصدمی باشم یک بار بخاطر جانبازی ازیک مقطع بالاتر برخوردارشدم ایابا قانون جدید باتوجه به اینکه بیش ازشش ماه سابقه جبهه دارم یک مقطع بالاتر بازهم به من تعلق میگیرد یا چون من قبلابرای جانبازی ازاین مزایا استفاده کرده ام شامل من نمی شود. باتشکر

Reply
no
0
yes
1
حسین رسولی
1398/04/23 - 13:39
سلام
ارتقای یک مدرک تحصیلی بالاتر چگونه اعمال می شود............

ایا منکه در تاریخ 1/11/1398 بازنشسته میشوم ....تا انموقع اجرایی میشود . و اگر نه بعد بازنشستگی چطور اعمال میگردد.


no
0
yes
2
1398/04/26 - 13:17
خیر


Reply
no
0
yes
2
علی کرمی
1398/04/29 - 01:58
ایا رزمندگان دارای مدرک تحصیلی لیسانس که از مزایای یک مقطع بالاتر یعنی فوق لیسانس برخوردار گردیده اند میتوانند تا ۳۵ سال خدمت کنن

Reply
no
0
yes
3
علی کرمی
1398/04/29 - 02:03
ایا رزمندگان دارای مدرک تحصیلی لیسانس که از مزایای یک مقطع بالاتر یعنی فوق لیسانس برخوردار گردیده اند میتوانند تا ۳۵ سال خدمت کنن

no
0
yes
0
علي كرمي
1398/06/10 - 13:35
پاسخ نظر


Reply
no
0
yes
6
محمد علی کشاورز
1398/05/03 - 03:12
باسلا م وخسته نباشید.بنده 3 ماه و14 روز زیر سن مشمولیت سابقه جبهه دارم لطفا بفرمایید از چه مزایایی میتوانم استفاده کنم. باتشکر





نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.