04 شهريور 1398/ ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 68147
1398,شنبه 22 تير10:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ارتقای سلامت جانبازان در اولویت است


مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی گفت: حفظ و ارتقای سلامت جانبازان در اولویت بنیاد است و در این راستا و به منظور ارتقای سلامت اقشار مختلف خانواده‌های شاهد و ایثارگر به خصوص جانبازان عزیز باید به ورزش توجه کرد.

کاروان دوچرخه سواری جانبازان بصیر شامل 12 جانباز که سلامتی و بینایی خود را دفاع از میهن اسلامی اهدا کرده‌اند به مناسبت دهه کرامت مسیر تبریز تا جلفا را رکاب خواهند زد.

عباس پور حسن مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران آذربایجان شرقی در مراسم بدرقه جانبازان بصیر دوچرخه سوار استان گفت: حفظ و ارتقای سلامت جانبازان در اولویت بنیاد است و در این راستا و به منظور ارتقای سلامت اقشار مختلف خانواده‌های شاهد و ایثارگر به خصوص جانبازان عزیز باید به ورزش توجه کرد.

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی بیان کرد: دوچرخه سواری جانبازان بصیر که با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانه نور مستقر در بنیاد برگزار می‌شود، عملی در خور تشویق و ستایش است.

لازم به یادآوری است تیم دوچرخه سواری جانبازان بصیر در مناسبت‌های مختلف در چند سال گذشته اقدام به این حرکت فرهنگی ورزشی نموده و حتی چندین نوبت مسیر تبریز تا حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را در ایام ارتحال ایشان رکاب زده‌اند.


منبع : آریا


سلامت جانبازان     مدیرکل بنیاد     آذربایجان شرقی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.