28 دي 1398/ ۲۳ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68203
1398,دوشنبه 24 تير16:34
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کار عجیب بنیاد عجبشیر!


مرتضی - بنده امین اموال و فرزند جانباز هستم.

پدرم درسال 76 در تهران مفقود شده.

تا سال 87 حقوق می گرفتیم، اما بعد که کبیر شدیم آقای اسلامی رییس بنیاد شهید عجبشیر در سیستم بنیاد وضعیت پدرم را "فوت شده" زده بود بدون اینکه از اداره ثبت احوال و دادگاه حکمی داشته باشد. (در این گونه موارد «فوت» فرضی شامل حال پدرم نمی شود.)

به ناچار رفتم از ثبت احوال گواهی " درقید حیات" گرفتم. ثبت احوال می گوید ازنظر ما و در سیستم الان زنده به حساب می آید. ولی متاسفانه ازحق و حقوق قطع کرده ایشان هنوز خبری نیست!

رییس بنیاد شبستر هم تا پارسال می گفت حقوق پدرم را می ریزند به حسابش. ولی چنین چیزی نبوده است. الان هم بنده کارگر ساختمان هستم، چون از بچگی یتیم بودم نشد درس بخوانم. اگر وجدان دارید پیگیری کنید و ما و رییس بنیاد شهرمان را دادگاهی کنید تا مشخص بشود چرا با زندگی ما بازی کرده اند چون ازنظر قانون پدرم هنوز زنده است ولی چرا حق و حقوق ندارد نمی دانیم؟

اگه پدرم خودش یک شغل سطح پایین داشت حداقل می توانست خانه و سرپناه کوچکی داشته باشیم که زندگی کنیم.

شما را به خدا حداقل جواب ما را بدهید.

 


کد خبرنگار : 20


بنیاد     عجبشیر     فرزند جانباز     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
جانباز
1398/04/26 - 23:10
سلام ، آقا مرتضی فرزند گرامی جانباز ، بر فرض که پدر شما فوت هم شده باشند باز کار بنیاد غیر قانونی است و نبایست حقوق ایشان را قطع می کرد شما فرزند جانباز هم که با رسیدن به سن بالا و خارج شدن از تحت تکفل همسر جانباز اگر در قید حیات باشد باز حقوق به همسر جانباز می رسد و نباید حقوق قطع شود پیگیری کنید

Reply
no
0
yes
0
کاظم شاه محمدی
1398/05/04 - 13:50
سلام علیکم.
با عرض خسته نباشید به خدمت آقای مرتضی فرزند عزیز جانبازکاش شما ازاین کاملتر اطلاعات و مشخصات خود و پدر بزرگوارت را ذکر می‌فرمودید حداقل یک شماره تلفنی مینوشتی که میشد با جنابعالی تماس میگرفت مشکل شما خیلی دردناک است شما که عجبشیر ساکن هستی بنیاد شبستر چرا باین موضع دخالت کردن تازه شما خودت از شبستر رئیس بنیادش موضع را بایستی پیگیر میشدی باز دیر نیست میتوانی ازآنجا هم اقدام کنی .امیدوارم هر که زودتر پدرعزیزت بخانه برگردد.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.