شناسه خبر : 68222
سه شنبه 25 تير 1398 , 13:18
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مجاهدان حزب الله|شهید حسن احمد ناصر:

سلاح را همیشه در برابر طاغوت متکبر بگیرید

شهید حسن احمد ناصر در وصیت‌نامه خود نوشته است:«برادران مبارز قهرمانم در انتفاضه فلسطین,سلاح را همیشه در برابر طاغوت متکبر خودخواه یعنی امریکا و اسرائیل بگیرید زیرا دلهای برادرانتان در مقاومت اسلامی با شما است.»

مجاهدان حزب الله|شهید حسن احمد ناصر: سلاح را همیشه در برابر طاغوت متکبر بگیرید

جنگ 33 روزه لبنان مقاومتی است که ریشه در اعتقادات اسلامی مردم جنوب لبنان و معطوف به اراده پولادین آنان است. مردمی جنگ‌زده، محروم و زجرکشیده که در برابر تجاوز همه‌جانبه و غیرانسانی رژیم اشغالگر قدس، تا پای جان ایستادگی کردند و طی نبردی به مدت سی و سه روز، نقشه‌های دشمن متجاوز و سلطه‌طلب را نقش بر آب زدند.اسرائیل در برابر حزب‌الله لبنان شکست را متحمل شد و با منفوریت بیشتر و شکست مفتضحانه در لاک خود فرورفت و حزب‌الله لبنان با حمایت ایران و سوریه توانست به پیروزی مقتدرانه‌ای دست یابد که تاریخ آن را فراموش نخواهد کرد. در این جنگ علاوه بر تعداد زیادی از مردم لبنان حدود 50 نفر از رزمندگان حزب الله نیز به شهادت رسیدند و در مقابل رزمندگان مقاومت توانستند بیش از 100 سرباز ارتش رژیم صهیونیستی را به هلاکت برسانند.

در سیزدهمین سالگرد پیروزی این نبرد, وصیت‌نامه تعدادی از شهدای حزب الله لبنان که در جنگ 33 روزه به فیض شهادت نائل شدند. شهید «حسن احمد ناصر» با نام جهادی «صادق» یکی از شهدای حزب الله در جنگ 33 روزه است که در ادامه وصیت‌نامه این شهید را بخوانید و ببینید:

«مادرم, یک فرزند شهید پرورش دادی که به او عشق به جهاد و شهادت دادی و نتیجه‌اش نزد مولایمان حضرت فاطمه زهرا(سلام‌الله‌علیها) محفوظ است, پس به هر حال صبر کنید و ان‌شاأ‌الله دیدار ما در بهشت است, پدر عزیز, خداوند تو را پابت قدم و موفق به انجام مرضاتش کند. تو بهتریت پدر مجاهد, صالح و صابر بودی, پدر عزیزم, هنگام شنیدن خبر شهادتم خدا را یاد و شکر کنید و تسلیتها را استقبال نکنید بلکه تبریک و تهنیت به شهادتم را تقبل کنید و سیاه نپوشید.

همسر عزیزم قرآن انسان را تربیت می‌کند و زنان هم همینطور و این حرف,حرف امام خمینی(رحمة‌لله‌علیه) مقدس است" زن مدرسه‌ای است که افراد این جامعه را تربیت می‌کند" همسر عزیزم تو را به توجه فرزندانتان غفران و بتول و زهرا توصیه می‌کنم, به آنها نماز و قرآن؛ درس‌های امام حسین(‌علیه‌السلام) و معنی حجاب را یاد دهید.

برادران رزمنده در مقاومت اسلامی این راه حسینی را با همه قدرت ادامه دهید و بدانید که خداوند با شماست پس سست نشوید و غمگین نگردید و شما برترید. برادران رزمنده‌ام از حب این دنیا پرهیز کنید, زیرا حب دنیا منشأ هر گناهیست. این دنیا با همه زینت‌هایش خیلی کوچکتر از این است که چیزی یا ارزشی برای مجاهدین در راه خدا باشد و ان‌شاء‌الله شما پیروز هستید و دشمنتان شکست می‌خورد, زیرا شما راه جهاد فی سبیل‌الله را انتخاب کردید. برادران مبارز قهرمانم در انتفاضه فلسطین خداوند شما را حفظ کند و به شما عزت دهد, شما هر روز بهترین حماسه را رقم می‌زنید, خدا به انتقاضه مقدس شما برکت دهد, سلاح را همیشه در برابر طاغوت متکبر خودخواه یعنی امریکا و اسرائیل بگیرید زیرا دلهای برادرانتان در مقاومت اسلامی با شما است و حتی یک لحظه شما را ترک نخواهند کرد, شما بزرگترین قدرت در جهان را دارید, شما شهادت طلبان بزرگی دارید و ان شاء الله پیروزی همراه شماست و پیروزی بجز از طرف خداوند عزیز دانا نیست.»

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi