22 آذر 1398/ ۱۶ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68261
1398,پنجشنبه 27 تير12:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تکریم جانبازان بر همگان واجب است


 استاندار مرکزی بر تکریم جانبازان و خانواده‌های آنان تاکید کرد و گفت: امروز همه وظیفه داریم جانبازان، فرزندان و خانواده‌های آنان را احترام کنیم.
به گزارش خبرگزاری آریا، سید علی آقازاده در دیدار با جانبازان 70 درصد اراک، ضمن تقدیر از ایثار و از خودگذشتگی جانبازان هشت سال دفاع مقدس، گفت: امنیت و آرامش امروز ما مرهون جانفشانی شهدا و ایثارگران و صبر خانواده‌های آنان است. ثبات، امنیت، آزادگی و عظمت امروز کشور مرهون فداکاری و جانفشانی‌‌های همه ایثارگران و خانواده آنها است و ملت ایران به خوبی به عظمت کار آن بزرگواران آگاهی دارند.
تکریم جانبازان بر همگان واجب است

استاندار مرکزی بر تکریم جانبازان و خانواده‌های آنان تاکید کرد و گفت: امروز همه وظیفه داریم جانبازان، فرزندان و خانواده‌های آنان را احترام کنیم.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: هدف از دیدار با خانواده‌های عزیز جانبازان، تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا و ادای احترام به خانواده‌های معظم آن‌ها و  رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های آنان است.
مرتضی انصاری فر با بیان اینکه وظیفه و مسئولیت ما در برابر خانواده‌های ایثارگران بسیار سنگین است، تصریح کرد: شهدا و جانبازان در دفاع از سرزمین و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی از بزرگ‌ترین سرمایه خود گذشتند و امنیت و آرامش امروز ما مرهون جان‌فشانی شهدا و صبر خانواده‌های آنان است.
گفتنی است جانباز 70 درصد سید علی اکبر ابراهیمی در هشتم تیرماه سال 47 متولد و در 30 دی ماه سال 65 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به درجه جانبازی نائل گشت.
جانباز 70 درصد محمد حسن محمودی در 30 فروردین سال48 متولد و در 11 بهمن ماه سال 65 در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه به درجه جانبازی نائل گشت.

 


منبع : خبرگزاری آریا


استان مرکزی     جانبازان     جانباز 70 درصد                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.