06 بهمن 1398/ ۰۱ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68374
1398,سه شنبه 01 مرداد11:02
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نمایندگان مجلس خواستار برکناری رئیس بنیاد شدند


رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان مجلس به روحانی برای برکناری رئیس بنیاد شهید به دلیل کسالت و عدم توانایی برای رسیدگی به امور ایثارگران در شرایط حاضر خبر داد

نامه جمعی از نمایندگان مجلس به روحانی برای برکناری رئیس بنیاد شهید

حجت‌الاسلام حسن نوروزی رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از جمع‌آوری امضای نامه‌ای از سوی تعدادی از نمایندگان مجلس برای برکناری رئیس بنیاد شهید، خبر داد.

وی افزود: امضاکنندگان این نامه دلیل برکناری حجت‌الاسلام شهیدی از ریاست بنیاد شهید را کسالت و بیماری وی عنوان کرده‌اند و معتقدند که بیماری او موجب شده تا قادر به رسیدگی به امور نبوده و سیستم اداری بنیاد شهید نیز دچار ضعف شود.

بیشتر بخوانید

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس تصریح کرد: نمایندگانی که نامه درخواست برکناری آقای شهیدی را امضا کرده‌اد، خواستار این هستند که فرد جوانی از داخل بدنه بنیاد شهید به ریاست این بنیاد منصوب شود.

حجت‌الاسلام نوروزی در پایا خاطرنشان کرد: جمع‌آوری امضا برای درخواست برکناری رئیس بنیاد شهید ادامه دارد و پس از نهایی شدن، از طریق هیئت‌رئیسه به دفتر آقای روحانی ارسال خواهد شد.
Reply
no
0
yes
4
جانباز
1398/05/01 - 14:14
لطفابیمه دی راباطل کنید..مافقط نام بیمه تکمیلی داریم نه بیمه تکمیلی!مارابه بیمه ایران برگردانیدازخواسته همه بوده وهست.بیمه ایران.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.