26 شهريور 1398/ ۱۸ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68390
1398,چهارشنبه 02 مرداد09:41
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تقدیر جمعیت جانبازان از قوه قضاییه


جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی از رفتار انقلابی قوه قضاییه برای پاکسازی از درون و اعتمادسازی از بیرون با اقدام عملی علیه مفاسد و برگزاری دادگاههای علنی تقدیر کرد.

تقدیر جمعیت جانبازان از قوه قضاییه

فاش نیوز - جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تقدیر از رفتار انقلابی قوه قضاییه برای پاکسازی از درون و اعتمادسازی از بیرون با اقدام عملی علیه مفاسد و برگزاری دادگاههای علنی، تصریح کرد: استمداد قوه قضاییه از مردم برای کشف لایه‌های پنهان تعرض به اموال عمومی، سنجیده و نتیجه‌بخش است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان، در جلسه هفتگی شورای هماهنگی و برنامه ریزی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، ضمن دریافت گزارش کارگروه‌های تخصصی، احکام صادره برای دبیران استانی در 19 استان کشور نیز که در روزهای گذشته صادر شده، اعلام شد.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در جریان رصد مسائل داخلی، مرصاد را عملیاتی تحسین برانگیز در نشان دادن مولفه های قدرت نظام با حضور مردم برشمرد. همانگونه که اکنون هدف قرار گرفتن پهباد فوق پیش رفته آمریکا، عملیات انهدام شبکه جاسوسی آمریکا رسوایی بزرگ قرن را برای آنان به همراه آورد و سریال هنرمندانه گاندو لایه هایی از تلاش عناصر قدرتمند اطلاعاتی ما را به نمایش گذارد و تکرار تبدیل تهدید ها به فرصت ها با توفیق هوشمندانه نفتکش انگلیسی تکمیل شد. این جمعیت در ادامه جلسه خود در بررسی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی، مولفه‌های قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در نخستین سال گام دوم انقلاب فوق العاده و فراتر از پیشبینی های معمول خواند و افزود: به مقصود نرسیدن تحریم‌ها و تهدید‌های رو به رشد آمریکا با همکاری اروپا به ویژه با خروج از برجام، استراتژی قلدرمآبانه آمریکا را به بن‌بستی جدی کشانده است.

این جمعیت با بیان اینکه ائتلاف عبری غربی عربی علیه ملت ایران و بسیاری از کشورهای دیگر پروژه «تروریسم اقتصادی» به راه انداخته‌اند، گفت: جنگ اقتصادی علیه دنیا، گفتمانی فراگیر در سپهر رسانه‌ای و فضای مجازی شده است.

جمعیت جانبازان آشفتگی و تناقض رفتاری کاخ سفید را ناشی از بن بست نظام سرمایه داری و پاسخگو نبودن تئوری‌های نظام لیبرال دموکراسی در مقابله با نظام انقلابی و مردم‌سالاری دینی دانست و خاطرنشان کرد: همدلی ارکان نظام برای برقراری سر دست گرفتن گفتمان مقام معظم رهبری که در بیاناتشان فرمودند «جنگ نخواهد شد، مذاکره نخواهیم کرد» و «گزینه قطعی ملت ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت در همه زمینه هاست، چراکه مذاکره با دولت کنونی امریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی نخواهد شد بلکه برخورد، برخورد ارادههاست و در این زمینه، اراده ملت ایران و نظام اسلامی قویتر از دشمن است و به فضل الهی این بار هم پیروز خواهیم شد» منعکس شده است، باید مبنای عمل قرار گیرد. این بیانات تکلیف همه لایه های موثر سه قوه در حمایت از راهبرد دیپلماسی کشور را مشخص کرده و دیگر روزگار بی خبری مردم از مذاکرات پشت صحنه برجام گذشته است.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی رفتار نیابتی اروپا برای موثرتر کردن تحریم های اولیه و ثانویه را مهم ارزیابی و تاکید کرد: بی‌تفاوتی اروپا در مورد حداقل ۱۲ نقض آشکار برجام از زمان حضور آمریکا، سرپیچی از اعلام ۱۱ تعهد مستند در مقابل تعهدات ایران و پیشنهاد اهانت‌آمیز «اینستکس» که به معنای «نفت مقابل غذا و دارو» بود و نیز تکرار وقیحانه اصرار بر تنظیم اسناد موسوم به برجام ۲ و ۳ و ۴ برای شکستن مولفه‌های قدرت نظام، واقعیت تغییرناپذیر بیرون و درون سگان زردی است که برادران شغال هستند.

این جمعیت افزود: پیشرو داشتن کلام  حکیمانه و عزتمند مقام معظم رهبری در منشور گام دوم، مانع فروغلتیدن در وعده‌های هزار رنگ جبهه استکبار میشود، آنجا که گوشزد کردند « در مورد آمریکا هیچ مشکلی متصور نیست و مذاکره با آن جزئی آن مادی و معنوی محصول نخواهد داشت».

اعضای شورای هماهنگی جمعیت جانبازاران در ادامه این نشست رفتار انقلابی قوه قضاییه برای پاکسازی از درون و اعتمادسازی از بیرون با اقدام عملی علیه مفاسد، برگزاری دادگاههای علنی و طراحی شیوه‌های شفاف‌سازی مسائل مالی مسئولان و کارگزاران نظام را قابل تقدیر خواند و تصریح کردند: استمداد قوه قضاییه از مردم برای کشف لایه های پنهان تعرض به اموال عمومی سنجیده و نتیجه‌بخش است.

جمعیت جانبازان ناخرسندی خود را از حضور کمرنگ شورای عالی فضای مجازی در مهار فتنه انگیزی های دم به دم فضای مجازی و ترویج طغیانگریهای خانه برانداز و هویت سوز این عرصه ابراز کرد و خواستار توجه همه دستاندرکاران مدیریت فضای مجازی به آمارهای پیدا و پنهان دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی از پیامدها و آسیب‌ها و خسارتهای جبران ناپذیر این عرصه شد.

به اعتقاد این جمعیت، نقش قرارگاهی فضای مجازی از بیرون مرزها برای نفوذ استحاله و تغییر گفتمان‌های اصلی نظام باید جدی گرفته شود.

این جمعیت همچنین به جای خالی رسانه ملی، تریبونهای ترویجی ائمه جمعه و جماعات، جشنواره های فجر و جشنواره های ادبی برای اتخاذ آرایش مناسب در مقابل ویرانگری های گفتمانی این عرصه اشاره و ضمن تاسف‌بار خواندن کم رمقی مسئولین، تاکید کرد: شورای عالی با درک زوایای پنهان آرایش نظام سلطه در پس فضای مجازی، کارگزاران نظام اقتداری از جنس مقابله با تهدیدات نظامی را به نمایش بگذارند.


کد خبرنگار : 17


جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی     قوه قضائیه     فضای مجازی                                
Reply
no
0
yes
0
گلستانی۳۱۹۶
1398/05/02 - 19:30
کاش میشد این جمعیت محترم از بابت عدم اجرای قانون مناسب سازی در اماکن متعلق به قوه قضاییه از جناب قاضی القضات توضیح میخواستند باشد که آیندگان بدانند جمیت جانبازان همه جانبه گرا و قانون مدار هم هست و فقط یک تشکل فصلی سیاسی نیست

Reply
no
0
yes
1
1398/05/03 - 08:54
ما هم بنوبه خود تشکر می کنیم ولی ولی صحبت از مبارزه با فساد میشه و زمین خواری نباید کنارشون لاری جانی نشسته باشد

Reply
no
0
yes
0
1398/05/04 - 03:49
کدام جانبازان از قوه قضاییه تقدیر و تشکر کردند.جناب آقای ساقی وقتی کسانی برمسند قدرتند واندکی از وظایف خویش را انجام دادند چه جای قدر دانی و سپاس دارد؟قوه قضائیه چشم بر روی بسیاری از تخلفات بسته واندکی از وظیف خویش را اعمال کرده میدانید که در قرآن ربا حرام است و کلیه بانکها ربا میگیرند و قوه قضاییه و دادیتان کشور چشمشان را بسته اند؟ میدانید قوه قضاییه به عنوان مدعی العموم تا کنون نتیجخ تحقیق و تفحص از بنیاد را بر رسی نکرده! میدانید قوانین مربوط به مناسب سازی رعایت نمی شود و مدعی العموم ساکت است،جناب ساقی شا دوست و بردار هم رزم حقیر هستی لذا خواهان آن باشیم که قوه قضاییه پیگیر چرایی عدم اجرای قانون شودمثلاچرا قانون اساسی اجرا نمی شود.تحصیل رایگان چه شد؟

Reply
no
0
yes
0
محمد
1398/05/06 - 03:56
با سلام و تقدیر از زحمات مدیریت محترم سایت فاش نیوز ، باستحضار می رساند :
کمک و مساعدت جمعیت جانبازان و ایثارگران ، سربازان گمنام ، ستاد محترم احیای نهی از منکر و کلیه افرادی که گامی بسوی عدالت دارند ، تقاضا دارم من و خانواده ام
( مجموعا دو نفر ) را از دست ربا خواری که زندگی ما را به ناتودی کشانده است نجات دهند. بعنوان یک رزمنده ایثارگر با 15 ماه حضور در جبهه جنگ و با 59 سال سن ، از سال 92 به جهت حفظ آبرو در برابر ضمانت گر یک تسهیلات 6 میلیون تومانی، ناچارا آلوده و گریبانگیر پدر و پسری شدیم که سودهای کلانی از ما گرفته است و هم اکنون نیز از راه قانونی اقدام به طرح دعوی علیه ما نموده است .
این پدر و پسر با پول و هزینه کردن در ... در اولین جلسه ما را محکوم به پرداخت دو فقره چک که در دستشان هست کرده، ما تاکنون بیش از سه برابر آن را تاوان داده
ایم با توجه به اینکه میداند ما توان پرداخت هزینه های پیگیری دادگاه و هزینه دادرسی را نداریم بخاطر 8/500/000 تومان ما دو نفر را مدام به دادگاه و پاسگاه میبرد
خواهشمندم در این راه برادران محترم ایثارگران کمکم کنند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.