02 آبان 1398/ ۲۵ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68433
1398,جمعه 04 مرداد08:57
اشتراک گذاری در:
عکس روز

حضور در اولین ۵ شنبه ماه مرداد و سالروز عملیات مرصاد در کنار شهدا/تصاویر


در آستانه پنجم مرداد ماه، سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد، مردم تهران با شور و حالی خاص در هوای گرم مرداد ماه، اولین پنج شنبه ماه را در کنار شهیدان گذراندند و تا انتهای روز را در زیارت شهدا و اسطوره های خویش سپری کردند.

حضور در اولین ۵ شنبه ماه مرداد و سالروز عملیات مرصاد در کنار شهدا/تصاویر

فاش نیوز - در آستانه پنجم مرداد ماه، سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد، مردم تهران با شور و حالی خاص در هوای گرم مرداد ماه، اولین پنج شنبه ماه را در کنار شهیدان گذراندند و تا انتهای روز در زیارت شهدا و اسطوره های خویش سپری کردند.

 تمامی قطعه های مزار شهدا سراسر جمعیت عاشقان و زائران بود و همه جا ولوله حضور جوانان برپا... نسل چهارمی هایی که با شنیدن تنها نامی از شهیدان شیفته و دلداده این مقربن شده بودند و با افتخار به زیارت و شست و شوی این مزارها می پرداختند.

... در قطعه 29 برنامه ای به مناسبت سالروز آغاز عملیات مرصاد برپا بود و غرفه های خدمات مختلف نیز در کنار قطعه برای زائران برقرار.

و حضور شهدای زنده نیز باز هم در بین قطعات بهشتیان نورافشانی می کرد... و چه روزی ست که با نماز جماعت در کنار مقربین به پایان برسد!...

... قطعه دیدنی فانوس ها... مزار شهدای گمنام هم که دم غروب با جمعیت عاشقان و دعوت شدگان خاص خویش و فانوس های روشن در دل تاریک محو غروب، دیدنی تر از همیشه شده بود

...و لحظات استجابت بود که فرا می رسید در این شب زیارتی امام رئوف علیه السلام...

یا پادشاه خراسان ادرکنا...

 

عکس و گزارش از شهید گمنام


کد خبرنگار : 20


مزار شهدا     مرصاد     5 شنبه     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.