21 آبان 1398/ ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68462
1398,شنبه 05 مرداد14:28
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ایستادگی سوباشی در برابر ۱۵۷ حمله عراق


جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سایت سوباشی که بیش از 157 بار مورد حمله رژیم بعث قرار گرفت، توانست چون سدی آهنین نفوذ هوایی دشمنان را رصد و رهگیری کند و با تقدیم بیش از 20 شهید نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشته باشد.

امیر سرتیپ «ابراهیم گلفام» جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در یادواره شهدای سایت سوباشی که امروز در دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور مسوولین کشوری و لشگری و خانواده معظم شهیدان برگزار شد، اظهار داشت: رزمندگان جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس با محور قرار دادن معنویت سرچشمه و منشاء پیروزی‌ها و دستاوردهایی شدند که همواره موجب افتخار است.

وی افزود: خلوص نیت و اعتقاد به نصرت الهی در صحنه‌های جنگ موجب شد تا ایران اسلامی بتواند در اوج غربت در برابر استکبار جهانی بایستد و حماسه‌های بی‌بدیل بیافریند. اکنون نیز همان درس‌های بی‌نظیر راه گشای تمامی مشکلات جامعه است.

امیر گلفام تصریح کرد: کشوری که از سیم خاردار هم محروم بود با اتکا به خداوند متعال، رهنمودهای رهبر انقلاب و با محور قرار دادن معنویت توانست به اهداف والایش دست پیدا کند.

جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: سایت سوباشی که بیش از 157 بار مورد حمله رژیم بعث قرار گرفت، توانست با همین معنویت چون سدی آهنین بیش از این نفوذ هوایی دشمنان را رصد و رهگیری کند و با تقدیم بیش از 20 شهید نقش مهمی در دوران دفاع مقدس داشته باشد.

در این مراسم که با حضور امیر سرتیپ دوم ستاد ابراهیم گلفام جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ پاسدار بلالی معاون هماهنگ‌کننده نیروی پدافند هوایی، امیر سرتیپ دوم فولادی رییس سازمان حفظ آثار ارتش و جمعی از فرماندهان دوران دفاع مقدس برگزار شد از کتاب شهدای عاشورایی سایت سوباشی رونمایی و از خانواده معظم شهدا تجلیل شد.

 


منبع : دفاع پرس


شهادت     سایت سوباشی     تقدیر از خانواده شهدا                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.