شناسه خبر : 68472
سه شنبه 15 مرداد 1398 , 13:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

به منظور بررسی برخی مسایل و مشکلات ایثارگران،

دیدارهیئت‌مدیره انجمن‌جانبازان نخاعی با وزیر بهداشت

در دیدار نماینده جانبازان با وزیر بهداشت و درمان توافقات خوبی در جهت حل برخی مشکلات ایثارگران انجام گرفت...

فاش نیوز - هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی در ادامه پیگیری مسائل مربوط به درمان، اقلام و تجهیزات پزشکی جانبازان نخاعی و سایر گروه های ایثارگری، با وزیر بهداشت و درمان دیدار و گفت و گو کردند.

برپایه این گزارش، اعضای هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی در ادامه پیگیری مسائل مربوط به درمان، اقلام و تجهیزات پزشکی جانبازان نخاعی و سایر گروه های ایثارگری در دوره وزرات بهداشت ودرمان سابق، روز دوشنبه مورخ ۹۸/۴/۳۱ با دکتر نمکی، وزیر بهداشت و درمان در این وزارتخانه دیدار و در مورد مسایل مختلف به بحث و بررسی پرداختند.

این ملاقات مطابق سال گذشته، به همت خانم دکتر چنارانی فرزند بزرگوار شهید و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی تدارک دیده شده بود.


در این دیدار مواردی که از دوره پیشین در دست پیگیری بود و سایر موارد مطرح گردید.

خلاصه این موارد مورد بحث، پیگیری و توافق این نشست عبارت است از:
1- احداث بیمارستان تخصصی نخاعی.
2- راه اندازی رشته طب نخاعی.
3- مشکلات تامین ارز دولتی خرید ویلچر، اقلام و تجهیزات پزشکی جانبازان نخاعی، اقلام و تجهیزات و مواد اولیه مربوط به ارتز و پروتز برای جانبازان قطع عضو، شیمیایی، بصیر و......
4- مشکل بیمه تکمیلی
5- اهداء آمبولانس به بنیاد شهید جهت ارائه خدمات به جانبازان و ایثارگران.
6- مراکز جامع توانبخشی

در این جلسه وزیر بهداشت و درمان قول مساعدت و همکاری داد که موارد مربوطه از طریق دکتر جان بابایی و دکتر یوسفی معاون و نماینده وی ان شاالله تا حصول نتیجه پیگیری گردد.

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
وان خال بناگوش نگر ، دانه دام است ... کف بزن جفت پوچ !!!!
از این قول و قرارها و وعده ها همیشه داده شده هیچ گاه هم عملی نشده است.
جانبازان و این انجمن باید به فکر اتخاذ تصمیمی اساسی و انقلابی برای احقاق حقوق پایمال شده خود باشند که اقدام بر مبنای فرمان آتش به اختیار صادره از سوی رهبر نظام موثرترین راهکار است.
وقتی میگم سانسورچی هستید قبول کنید که هستید . قبول کنید از واقعیات همیشه درحال فرارید .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi