شناسه خبر : 68512
شنبه 12 مرداد 1398 , 16:04
اشتراک گذاری در :
عکس روز

قابل توجه شرگت گاز و آب و فاضلاب روستای قامت(امامزاده) از توابع ارومیه

از برق هم مضایقه کردند کوفیان!

جانباز نخاعی از گردن -  اینجانب سرهنگ پاسدار، جانباز بالای ۷۰ درصد سپاه می باشم. در مراجعه به اداره برق، بعد از بالا رفتن از شیب بسیار نامناسب پله های طبقه دوم با ویلچر برای دومین بار با برخورد بسیار نامناسب آقای ضرغامی روبه‌رو شدم که حتی ایشان از نگاه کردن به کارت شناسایی بنده خودداری و مشغول کار با کامپیوتر بودند که با اعتراض اینجانب گفتند که کار دارم! که حتی کوچکترین توجهی به اینجانب ننمودند.

با اینکه برای دومین بار پله ها را بالا رفتم متذکر می شوم که آقای ضرغامی به پرسنل خود دستور تسریع در کار اینجانب را ندادند و راهکاری ارائه ننمودند و بجای راهنمایی، ما را به امور اراضی و بنیاد مسکن  پاس می دادند؛ در حالی که اینجانب نامه دارم که  منزل مسکونی ام داخل محدوده طرح  هادی روستایی می باشد.

آیا دادن یک انشعاب برق برای جانباز ۷۰ درصد قطع نخاع از گردن گناه کبیره محسوب می شود؟!

کد خبرنگار: 23
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام، عزیز جانباز اگر حقیقت، طبق گفته هایتان باشد پس خدا نگذرد از ضرقامی و درو برش. اینگونه افراد مفهوم روی ویلچرنشستن شما را نمیدانند.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi