شناسه خبر : 68637
یکشنبه 13 مرداد 1398 , 09:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آخرین مهلت ثبت‌نام در اردوی راهیان نور

ثبت‌نام زائران برای اعزام به اردوی راهیان نور شمال غرب کشور در مرداد ماه ۹۸ که از ۱۰ تیر آغاز شده است، تا ۱۵ مرداد ادامه دارد.

http://www.defapress.ir/files/fa/news/1398/5/12/770369_961.jpg

در همین راستا، زائرانی که قصد دارند به صورت خانوادگی و با خودروهای شخصی خود به این مناطق سفر کنند، می‌توانند در ستاد شهید حسن باقری ثبت‌نام کنند. (ثبت‌نام در ستاد شهید حسن باقری)

همچنین ادارات و سازمان‌هایی که به صورت گروهی و اتوبوسی قصد اعزام زائران به سرزمین‌های حماسه و ایثار را دارند، می‌توانند در ستاد شهید صیاد شیرازی ثبت‌نام کنند. (ثبت‌نام در ستاد شهید صیاد شیرازی)

کاروان «شهید برونسی» نیز ویژه افرادی است که مبدأ حرکت آن‌ها از تهران است و زائران به صورت خانوادگی و انفرادی در اتوبوس های مجزا در تاریخ ۱۹ مرداد به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند. (ثبت‌نام در ستاد شهید برونسی)

انتهای پیام/ 113

منبع: دفاع پرس
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi