شناسه خبر : 68656
یکشنبه 13 مرداد 1398 , 12:40
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شرایط ثبت‌نام خادم طرح «نائب الشهید» در پیاده‌روی اربعین

کانون همبستگی فرزندان شاهد بر آن است که طبق سنوات گذشته جهت برپایی موکب‌های فرهنگی نائب‌الشهید اقدام به جذب خادم کند.

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه کرد که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول شد. طرح‌های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که با توجه به امکانات و اهمیت، طرح نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع) به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

اعلام شرایط ثبت‌نام خادم طرح «نائب الشهید» در پیاده‌روی اربعین

در سال 95 این طرح به صورت آزمایشی و با توزیع حدود 350 هزار کارت نیابت شهدای ایرانی و حشد الشعبی به صورت موفقیت‌آمیز و با استقبال چشم‌گیری زوار اربعین حسینی اجرا شد و در سال 96 و 97 نیز این طرح به صورت رسمی و در ابعاد بسیار وسیع‌تر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد. در این طرح هر زائر به نیابت از یک شهید در این راهپیمایی عظیم شرکت می‌کند و ضمن گرامیداشت یاد آن شهید والامقام ثواب این زیارت را با او شریک می‌شود.

کانون همبستگی فرزندان شاهد بر آن است که طبق سنوات گذشته جهت برپایی موکب‌های فرهنگی نائب الشهید اقدام به جذب خادم کند. علاقمندانی که تمایل دارند در مسیر نورانی پیاده‌روی اربعین به‌عنوان خادم الشهید حضور داشته باشند، برای مطالعه و تکمیل فرم درخواست خادم‌الشهدا، به کانال نائب الشهید در پیام رسان‌های تلگرام و سروش یا سایت نائب‌الشهید مراجعه و پس از تکمیل فرم، آن را به آیدی‌هایی که در فرم درخواست موجود است ارسال کنند.

کانال تلگرام :
@nayebshahid
کانال سروش :
@nayebshahidir
سایت :
Www.nayebshahid.ir

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi