29 بهمن 1398/ ۲۴ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68663
1398,یکشنبه 13 مرداد15:41
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کوتاهی دولتمردان در رفع مشکلات جامعه ایثارگری


حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا گفت: اگرچه برخی از نمایندگان به شدت موضوع دارو و درمان ایثارگران را دنبال می‌کنند و حتی فساد و مشکلات جامعه ایثارگری را به گوش دولت، مسئولان و حتی رئیس جمهور و معاونان و بعضی از وزرا می‌رسانند، اما متأسفانه اقدامی در این زمینه انجام نمی‌شود.

///حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی  در خصوص مشکلات جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: عده‌ای از مسوولان در ظاهر از جانبازان و ایثارگران تمجید کرده و خود را مدیون این عزیزان می‌دانند، اما در حقیقت و در عمل برای کاهش مشکلات این قشر از جامعه کاری انجام نمی‌دهند.

این مقام مسوول با توجه به این نکته که با شعار و ترحم در حق جانبازان و ایثارگران، مشکلات آن‌ها حل نخواهد شد، افزود: اکثر نمایندگان مجلس که خود را خادمان حقیقی به ملت می‌دانند، دوران دفاع مقدس را درک کرده و به خوبی با مشکلات جانبازان و ایثارگران آشنا هستند؛‌ لذا اینکه مجلس تمام قد حافظ و حامی جامعه ایثارگری باشد، نه تنها کار خاص و بزرگی نیست،‌ بلکه از وظایف مهمی است که باید تا مرتفع شدن دغدغه‌های جانبازان و ایثارگران دنبال شود.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا با انتقاد از عملکرد بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در این برهه که مردم با مشکلات معیشتی دست به گریبان هستند، باید تمام توجه مسوولان به حل مشکلات ملت باشد؛ لذا بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان متولی امر که مسوول مستقیم رسیدگی به امور جانبازان و ایثارگران است نباید از حال این قشر از جامعه غافل شود؛ امروز یکی از دغدغه های مهم جانبازان و ایثارگران مسئله تهیه دارو و وضعیت درمانی آنهاست و ما شاهد هستیم که بنیاد شهید در این خصوص اقدام جدی انجام نمی‌دهد.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: اگر چه برخی از نمایندگان به شدت موضوع دارو و درمان ایثارگران را دنبال می‌کنند و حتی فساد و مشکلات جامعه ایثارگری را به گوش دولت، مسئولان و حتی رئیس جمهور و معاونان و بعضی از وزرا می‌رسانند، اما متاسفانه اقدامی در این زمینه انجام نمی‌شود.


منبع : دفاع پرس


Reply
no
0
yes
0
رزمنده
1398/05/13 - 23:33
خدایا کمک کن تا حق به حقدار برسد
۷سال در جبهه بودم
تخفیف دانشگاه چرا به فرزندانما تعلق نمی گیرد.یک مدرک تحصیلی بالاتر کی اجرا میشود


Reply
no
0
yes
1
حسن حسینایی فرزند شهید
1398/05/14 - 20:30
سلام حاج آقا دست شما درد نکنه که بفکر هستید اما ما گمان میکنیم باز انتخابات نزدیک است و شعار پشت شعار. برنخوره به شما اما خدا گواهه خدمات بنیاد هیچ کدامشان اجرایی نشده با مدیریت پيرمرد محترم شهیدی که از جامعه ایثارگری فقط فامیلش شباهت به ایثارگران دارد وبس چاره فقط جدا شدن از معاونت رئیس جمهوری است و واگذاری به نهاد رهبری تا اینکه ان شالله مشکلات این قشر مظلوم حل شود وسلام.

Reply
no
0
yes
1
رزمنده دفاع مقدس
1398/05/15 - 13:13
برادر رزمنده نزدیک انتخابات است یواش یواش دارند از خواب زمستانی بیدار می شوند مرد مومن ازما ایثارگران لب گور دست بردارید ما ایثارگران 30 سال پیش بخاطر ناموسمان وطن عزیزمان رفتیم جلوی دشمن تا دندان مسلح ایستادیم نگذاشتیم کشور بدست دشمن بیافتد نمی دانستیم یک عده زالو صفت ازخون شهدا و جسم جانبازان و ایثارگران رزمنده نردبان برای چپاول استفاده می کنند ای کاش فقط مار ... فرض نکنند هیچی از اینها انتظار نداریم چون اگر می خواستند کاری انجام بدهند 30سال زمان وفرصت زیادی بود دیدار در حضور یگانه قاضی آخرت

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.