03 اسفند 1398/ ۲۸ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68898
1398,چهارشنبه 23 مرداد12:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

خودم خوابگاه و فرزندان پیش پدربزرگ!


رزمنده دوران هشت سال دفاع مقدس و برادر شهید - اینجانب حدود سه سال است که در خوابگاه بسر می برم و به خاطر مریضی ریه که در سردشت آلوده به شیمیایی شدم. نتونستم از عهده خرج و مخارج بیمارستان بر بیام.

شرایط جسمی ام طوری بود به خاطر اعصاب و روان که بر اثر موج انفجار بود گرفتار شدم. بعد از تایید یگان، پرونده تشکیل و بعد از تایید کمیسیون بدوی به کمیسیون عالی معرفی شدم که هنوز جوابی نگرفتم. به ایثارگران مراجعه کردم که حداقل 400 هزار تومان به من بدید که یه کپسول اکسیژن بگیرم تا بتونم نفس بکشم. فرمودند در این زمینه بودجه ای نداریم.

کاش ما هم همون موقع رفته بودیم. این روزها رو ندیده بودیم. نمی دونم در دلمون به کی بگیم. سه ساله بچه هام خونه پدر خانمم زندگی می کنند. هیچ مردی شرمنده زن و بچه اش نشه ان شاءالله.

علی مدد.


کد خبرنگار : 20


برادر شهید     جانباز شیمیایی     آشفتگی خانواده     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
محمد محمودزاده
1398/05/26 - 09:45
سلام برادرم فرزند شهیدی بیکار متاهل دارای فرزند ده ساله یک سال ونیم است که پس از فوت مادرم با حکم محجوریت تایید شده از دادستان شاهین دژ و پزشکی قانونی خانه نشین است و فقط با یارانه زندگی می گذراند مسئولین بی خیال استان آذربایجان غربی پرونده رابه مرکز فرستادند که دستوری که ذیل نامه بود جالب بود نوشته بود تاهل در زمان شهادت نمی باشد درحالیکه به خود اجازه نداده بود که پرونده را کامل بخواند فرزند هنگام شهادت پدر دوساله بوده خواهش میکنم صدایمان را به گوش مسئولین برسانید این دومین نامه است محمد محمودزاده فرزند شهید حبیب محمودزاده شاهین دژ آذربایجان غربی





نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.