21 آبان 1398/ ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68906
1398,چهارشنبه 23 مرداد15:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نخستین گام برای «اسناد آزادگان» برداشته شد


معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: آقای ده نمکی مجموعه گرانسگی را در اختیار بنیاد شهید قرار داد که این مجموعه به محصولات فرهنگی تبدیل خواهد شد.
به گزارش خبرنگار نوید شاهد، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن کاویانی راد، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم امضای تفاهم نام بین معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید با «مسعود ده نمکی» که براساس آن هزاران سند صوتی، متنی و تصویر گردآوری شده توسط این کارگردان نام آشنای کشور در اختیار بنیاد شهید قرار گرفت، اظهار کرد: در این مراسم قرار است مجموعه ای از اسناد ماندگار و ارزشمندی که به همت آقای مسعود و ده نمکی و همکارانش در طول سالیان پیرامون موضوع آزادگان گردآوری شده، به بنیاد شهید اهدا شود.
 
نخستین گام برای «اسناد آزادگان» برداشته شد / امروز شاهد غنی سازی خزانه اسناد فرهنگی بنیاد شهید هستیم

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید اضافه کرد: این اسناد امروز به عنوان مجموعه ارزشمندی در اختیار ما قرار می گیرد تا بتوانیم با استفاده هرچه بیشتر از این مجموعه ارزشمند و گرانسنگ ماموریت و وظیفه خود را غنی تر و پربارتر سازیم. امیدوارم بتوانیم از این خزانه پرارزش در تولید محصولات فرهنگی، تکمیل اسناد آزادگان و آثاری که در اختیارمان قرار می گیرد، استفاده کنیم.

گفتنی است مراسم امضای تفاهم نام بین معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با «مسعود ده نمکی» و تجلیل از تعدادی از آزادگان شاغل در بنیاد شهید با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن کاویانی راد؛ معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید، مسعود ده نمکی؛ کارگردان سینما، حسین ظریف منش؛ مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر، سیدمنصور میرمرادی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید، رحیم نریمانی؛ مدیرکل مرکز اسناد و انتشارات بنیاد شهید به همراه تعدادی از جانبازان شاغل در بنیاد شهید صبح امروز، بیست و چهارم مرداد، در سالن جلسات معاونت فرهنگی بنیاد برگزار شد.


منبع : نوید شاهد


حجت الاسلام کاویانی     ده نمکی     آزادگان                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.