01 آبان 1398/ ۲۴ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68927
1398,پنجشنبه 24 مرداد12:28
اشتراک گذاری در:
عکس روز

چهلمین روز عروج جانباز «منوچهر علیرضایی» در اهواز


آیین بزرگداشت چهلمین روز عروج جانباز هشت سال دفاع مقدس «منوچهر علیرضایی» با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اهواز برگزار می‌شود.

آئین بزرگداشت چهلمین روز عروج جانباز«منوچهر علیرضایی» در اهواز

به گزارش از اهواز، آیین بزرگداشت چهلمین روز عروج جانباز هشت سال دفاع مقدس «منوچهر علیرضایی» با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اهواز برگزار خواهد شد.

این برنامه امروز از ساعت 16 آغاز می‌شود و تا ساعت 18 ادامه دارد که جمعی از رزمندگان اسلام، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و همرزمان و دوستان این جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس در آن حضور می‌یابند.

این مراسم همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید غدیرخم در مسجد امام حسین(ع) اهواز واقع در کوی فدائیان اسلام برگزار می‌شود و حاضران یاد و خاطره این رزمنده دوران حماسه و ایثار را گرامی می‌دارند.

جانباز «منوچهر علیرضایی» که در دوران هشت سال دفاع مقدس همراه با دیگر رزمندگان اسلام در جبهه حضور یافت به علت استفاده دشمنان بعثی از سلاح ممنوعه دچار مصدومیت شیمیایی شد و مدال جانبازی را به گردن آویخت.

این دلیرمرد خوزستانی پس تحمل چند دهه آثار مجروحیت شیمیایی بیش از دوری دوستان و همرزمان شهیدش را تاب نیاورد و در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) به آنها ملحق شد.
جانباز     منوچهر علیرضایی     اهواز     فاش نیوز     بزرگداشت                        
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.