شناسه خبر : 68927
پنجشنبه 24 مرداد 1398 , 12:28
اشتراک گذاری در :
عکس روز

چهلمین روز عروج جانباز «منوچهر علیرضایی» در اهواز

آیین بزرگداشت چهلمین روز عروج جانباز هشت سال دفاع مقدس «منوچهر علیرضایی» با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اهواز برگزار می‌شود.

آئین بزرگداشت چهلمین روز عروج جانباز«منوچهر علیرضایی» در اهواز

به گزارش از اهواز، آیین بزرگداشت چهلمین روز عروج جانباز هشت سال دفاع مقدس «منوچهر علیرضایی» با حضور اقشار مختلف مردم در شهر اهواز برگزار خواهد شد.

این برنامه امروز از ساعت 16 آغاز می‌شود و تا ساعت 18 ادامه دارد که جمعی از رزمندگان اسلام، جانبازان، ایثارگران، بسیجیان و همرزمان و دوستان این جانباز سرافراز دوران هشت سال دفاع مقدس در آن حضور می‌یابند.

این مراسم همزمان با دهه ولایت و در آستانه عید غدیرخم در مسجد امام حسین(ع) اهواز واقع در کوی فدائیان اسلام برگزار می‌شود و حاضران یاد و خاطره این رزمنده دوران حماسه و ایثار را گرامی می‌دارند.

جانباز «منوچهر علیرضایی» که در دوران هشت سال دفاع مقدس همراه با دیگر رزمندگان اسلام در جبهه حضور یافت به علت استفاده دشمنان بعثی از سلاح ممنوعه دچار مصدومیت شیمیایی شد و مدال جانبازی را به گردن آویخت.

این دلیرمرد خوزستانی پس تحمل چند دهه آثار مجروحیت شیمیایی بیش از دوری دوستان و همرزمان شهیدش را تاب نیاورد و در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) به آنها ملحق شد.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi