29 بهمن 1398/ ۲۴ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 68967
1398,شنبه 26 مرداد14:17
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پیام تبریک شبکه ملی ایثارگران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگانِ


شبکه ملی ایثارگران فرارسیدن این سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان به میهن اسلامی را به همه ملت شریف ایران و جامعه بزرگ ایثارگری کشور، به ویژه آزادگان سرافراز و خانواده مکرمشان تبریک گفت.

پیام تبریک شبکه ملی ایثارگران به مناسبت سالروز بازگشت آزادگانِ

فاش نیوز -  شبکه ملی ایثارگران فرارسیدن این سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان به میهن اسلامی را به همه ملت شریف ایران و جامعه بزرگ ایثارگری کشور، به ویژه آزادگان سرافراز و خانواده مکرمشان تبریک گفت.

بسمه تعالی

۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مروری بر رشادت و از خودگذشتگی کسانی است که سال‌ها با تحمل شدیدترین سختی ها و شکنجه‌های مزدوران بعثی از باورهای دینی وانقلابی خویش دفاع  کردند و برگ زرین دیگری برتاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران افزودند.

این فرزندان غیور ایران اسلامی، تمام هستی خویش را  در طبق اخلاص گذاشتند و با استقامت بی نظیر خود، ابهت پوشالی دشمن را فرو ریخته و صبورانه عزتی ارزشمند را به جهانیان نمایاندند، و از باورهای دینی خویش در وفاداری به انقلاب و آرمان های امام راحل (ره) دست برنداشتند و امروز نیز در کنار سایر ایثارگران عزیز به عنوان پیشتازان حمایت از رهبر معظم انقلاب، در تلاش برای ساختن ایرانی آبادتر و عزتمندتر از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

شبکه ملی ایثارگران فرارسیدن این روزعزیز را به همه ملت شریف ایران و جامعه بزرگ ایثارگری کشور به ویژه آزادگان سرافراز و خانواده مکرمشان تبریک می گوید و از درگاه خداوند متعال مسالت می نماید که این عزیزان را همواره قرین عنایات خود فرماید.

شبکه ملی ایثارگران


کد خبرنگار : 23


شبکه ملی ایثارگران     آزادگان     26 مرداد                                
Reply
no
0
yes
0
1398/05/26 - 16:27
شبکه ملی ایثارگران چیه،تلوزیون یا رادیو چرا این شبکه هست ولی ایثارگران از آن بی خبرند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.