شناسه خبر : 69039
چهارشنبه 30 مرداد 1398 , 16:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

فرزندان رزمندگان مشمول سهمیه ۵ درصد استخدامی می‌شوند

بنده ۱۳ماه به صورت داوطب بسیجی در جبهه بودم و بازنشسته سال ۹۴از آموزش و پرورش هستم، هروقت بخواهم می توانم  از سپاه گواهی  رزمندگی  دریافت کنم. می خواستم بدانم آیا ما هم ایثارگر محسوب می شویم یا نه ؟ا

- شما هم ایثارگر محسوب می شوید و فرزند شما مشمول سهمیه 5 درصد استخدامی است . لکن مشکل اساسی رزمندگان این است که دستگاه متولی ندارد و وزرات دفاع که حسب قانون عهده دار این موضوع است در ایجاد ساختار لازم کوتاهی می کند.

 

جانباز۴۵% با۲۱سال خدمت(درسپاه) هستم که با استفاده ازبند "ب "بازنشسته شدم. شهریور۹۶سی سال قانونی تمام شد آیا برای برگشت بکار با استفاده ازبخشنامه می توانم برگردم ؟

- شما می توانید اعاده به خدمت شوید . سنوات شما صفر نمی شود بلکه مانده سنوات تا سی سال به سابقه قبلی خدمت شما اضافه می شود. ضمنا حقوق شما در ساتا قطع و به سپاه به عنوان حقوق جاری منتقل می شود.

 

من بازنشسته‌ سال ۸۶ ارتش هستم که حق ایثار‌گری سال ۸۶و ۸۷ را پرداخت نمی کند و با وجود مراجعه به کانون بازنشستگی پاسخ درستی دریافت نمی کنم؟

- نیروهای مسلح تعهدات قانونی خود به ایثارگران را به خوبی اجرا نکرده اند و ایثارگران مطالبات زیادی از این جهت دارند که مورد بی اعتنایی قرار می گیرد. برای این منظور حسب مورد باید از طریق کمیسیون ماده 16 و یا دیوان عدالت اداری و با طرح شکایت پیگیری حقوق تان باشید.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
فاش نیوز عزیز لطفا پیگیر طرح اصلاح بند الف ماده ۹۰ باش لطفا خبری برامون بزار چرا این طرح ۲ساله در کمیسیون آموز ش بلاتکلیفه مگه میخوان کوه بکنن بابا فرهاد ۲ساله بیستون رو سوراخ کرد اینا بعد دو سال نتونستن اشتباه شون رو اصلاح کنن؟
رزمنده هستم الغوث الغوث الغوث از ظلم کمیسیون عالی سپاه در لرستان بدون هیچ دلیلی همه را رد کردن. کسی به داد ما میرسه؟؟؟
سلام در زمان جنگ سربازان وبسیجیان بودند که جنگ کردن نیروی کادر در بین آنها خیلی اندک بود اکنون سربازان را 75درصد می گویند جنک می کرد پس آن 25در به کجا می رفت
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi