02 بهمن 1398/ ۲۷ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69071
1398,جمعه 01 شهريور18:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کمیسیون پزشکی برای ۲۵۴ جانباز کردستانی


برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد برای ۲۵۴ جانباز کردستانی

 
  معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی خبر داد و گفت: در این کمیسیون ۲۵۴ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند.

محمد احمدی، معاون بهداشت و سلامت بنیاد شهید کردستان اظهار کرد: در حال حاضر ۹ هزار و ۵۰۰ نفر جانباز در استان کردستان تحت پوشش خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند.

وی از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی امروز، ۳۱ مردادماه در سنندج خبر داد و افزود: در این کمیسیون دو روزه ۲۵۴ جانباز تحت معاینه قرار گرفتند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان اعلام کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان به منظور رسیدگی به اعتراض جانبازان نسبت به درصد مشخص شده برای آنان، تعیین درصد از کار افتادگی و پذیرش جانبازانی که تازگی تشکیل پرونده داده‌اند، برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این کمیسیون میزان عارضه جانبازی، جانبازان بر اثر تیر و ترکش و مین مورد بررسی قرار می‌گیرد، بیان کرد: در این کمیسیون ۹ نفر از پزشکان و متخصصان اعصاب و روان، گوش و حلق و بینی، پوست، داخلی، پزشک عمومی، جراحی عمومی و جراحی مغز و اعصاب و دو نفر کادر همکار حضور دارند.
احمدی با اشاره به اینکه این کمیسیون بنا به درخواست استان تشکیل شده است، یادآور شد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان کردستانی سالی دو بار برگزار می‌شود که امروز دومین کمیسیون پزشکی برگزار شده است.


منبع : ایکنا


کمیسیون پزشکی     جانبازان     کردستان     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.