29 بهمن 1398/ ۲۴ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69076
1398,شنبه 02 شهريور14:30
اشتراک گذاری در:
عکس روز

گزارش تصویری از تشییع باشکوه جانباز شهید سماواتی


مراسم تشییع و تدفین جانباز شهید"سردار حسن سماواتی" روز گذشته جمعه اول شهریورماه در قطعه ۲۴ بهشت زهرای تهران باحضور کم نظیر جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس برگزار شد...

گزارش تصویری از تشییع باشکوه جانباز شهید سماواتی

فاش نیوز - مراسم تشییع و تدفین جانباز شهید"سردار حسن سماواتی" روز گذشته جمعه اول شهریورماه در قطعه 24 بهشت زهرای تهران باحضور کم نظیر جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما، در این مراسم که اقشار مختلف مردم و خانواده این شهیدِسعید نیز حضور داشتند، مداحان اهل بیت علیهم السلام با قرائت زیارت عاشورا و مداحی، شور و حال خاصی به این جمع حاضران بخشیدند.

تعدادی از جانبازان که جهت مشایعت پیکر مطهر در حسینیه همدانی ها واقع در خیابان ری حضور داشتند به همراه تعداد دیگری از جانبازان که از ساعت 9 صبح در بهشت زهرا حضور یافته و منتظر ورود یار و همسنگر شهیدشان بودند، در حلقه های یک و چند نفره بودند، بار دیگرحال و هوای دوران دفاع مقدس را در اذهان زنده کرد. جانبازانی که اغلبشان ویلچری و یا با عصا بودند و با چهره های متاثر، با حلقه زدن بر گرد پیکر شهید سماواتی با راه و رسم شهیدان گرانقدر و این شهید معزز تجدید پیمان کردند و در خاتمه با مرثیه سرایی مداح اهل بیت"حاج مهدی سماواتی" (پسر عموی این جانباز شهید) پیکر شهید حسن سماواتی در جوار قبور مطهر دیگر همرزمانش از جمله سردارشهید "سیدمجتبی هاشمی" و "شاهرخ ضرغام"  آرام گرفت.


کد خبرنگار : 17


حاج حسن سماواتی     جمعیت جانبازان     فاش نیوز                                
Reply
no
0
yes
0
قنبر مبارز
1398/06/02 - 22:30
روحش شاد هر چه خاک شهید سماواتی است عمر جانبازان شرکت کننده در مراسم باشد الهی آمین

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.