شناسه خبر : 69087
شنبه 02 شهريور 1398 , 11:21
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بیمه، لقای الهی را نزدیک تر می کند!

ناشناس - در شهرستان ها علنا مراکز بهداشتی و درمانی از خدمات به جانبازان و افراد تحت پوشش آنها طفره رفته و با اعلام بدهکاری بنیاد به بیمه از ارائه خدمات معذورند!!!!!

 بعد از گذشت 4 دهه و مواجهه نزدیک جانبازان برای لقای الهی مسئولین بنیاد با تفکری انقلابی دارند، زمان این لقای الهی را نزدیکتر می کنند؛ با تشکر از مسئولین ضد انقلابی بنیاد که جانبازان را در این سال های نهایی تنها می گذارند.

  این برنامه حاصل دهه ها تلاش صد انقلابی این عناصر بد احوال میباشد؛ از روزی که خدمات دندان نداشتند به بهانه گرانی؛ ندادن زمین به بهانه اقتصادی و تحت تملک گرفتن زمین های مصادره ای رژیم ستم شاهی  برای بعضی اعضای خاص؛.. مسلم بدانید که اگر تغییری صورت بگیرد برای بیمه مثل این چند سال که بیمه دی دمار از روزگار جانبازان در آورده بهتر نخواهد شد.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
باتوجه به سن بالای ایثارگران محترم, کمتر از یک دهه مهمانیم .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi