شناسه خبر : 69127
دوشنبه 04 شهريور 1398 , 13:06
اشتراک گذاری در :
عکس روز

مراسم هفتم جانباز شهید "حسن سماواتی" برگزار می‌شود

مراسم هفتم جانباز شهید "حسن سماواتی" پنجشنبه برگزار می‌شود.

فاش نیوز - مراسم هفتم جانباز شهید "حسن سماواتی" پنجشنبه 7 شهریورماه برگزار می شود.

به گزارش فاش نیوز مراسم هفتم جانباز شهید "حسن سماواتی" روز  پنجشنبه 7 شهریور در مسجد نور تهران برگزار می شود.

این مراسم از ساعت 14 الی 15/30 در مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر می باشد حاج حسن سماواتی سال 1359 در جبهه خرمشهر مجروح شد و از ناحیه دوپا شدیدا" آسیب دید که این مجروحیت منجر به قطع دو پایش از انتهای ران گردید.

 او پس از مجروحیت به جرگه جانبازان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی پیوست و با همین وضعیت نیز در عرصه های مختلف دلاورانه و با روحیه ای مثال زدنی حضور افتخار آمیز داشت به طوری که تحصیلاتش را ادامه داد و موفق یه کسب فوق لیسانس صنایع شد و از مدیران ارشد شرکت خودرو سازی سایپا بود. او همچنین از قهرمانان ورزشی در عرصه های بین المللی بود که به کسب مدال هایی نیز موفق گردید.

سرانجام سردار جانباز دلاور، حاج حسن سماواتی، جانباز دو پا قطع، روز پنجشنبه براثر سانحه رانندگی در مسیر همدان تهران به کاروان  شهدا پیوست.

کد خبرنگار: 17
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi