26 مهر 1398/ ۱۹ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69296
1398,سه شنبه 12 شهريور11:46
اشتراک گذاری در:
عکس روز
در همایش سراسری دبیران استانی جمعیت جانبازان مطرح شد

اخبار جدید از ائتلاف نیروهای انقلاب در راه است


اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان و دبیران استانی این جمعیت در همایش یک روزه به بررسی آخرین اخبار درباره ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات پیش روی مجلس پرداختند.

اخبار جدید از ائتلاف نیروهای انقلاب در راه است

فاش نیوز - اعضای شورای مرکزی جمعیت جانبازان و دبیران استانی این جمعیت در همایش یک روزه به بررسی آخرین اخبار درباره ائتلاف نیروهای انقلاب برای انتخابات پیش روی مجلس پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان، حسن مخملی مسئول کارگروه تشکیلات و روشهای جمعیت جانبازان در همایش دبیران استانی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی با اشاره به تدوین چهار آیین نامه و ابلاغ آن به دبیران استانی کشور، گفت: تاکنون تشکیلات جمعیت در ٢۵ استان تعیین تکلیف شده است.

وی با تاکید بر انیکه هر کار تشکیلاتی قطعا نیازمند ساختار و روش است، تاکید کرد که پیاده سازی ساختار سازمانی باید در اولویت دفاتر استانی جمعیت قرار گیرد.

مخملی افزود: هر سازمان یا حزبی برای شکل گیری نیازمند الزاماتی است که در صورت تحقق به رشد، بلوغ و کمال آن تشکیلات منجر می شود. اگر حزب این نکته را رعایت نکند و نسبت به الزامات ساختاری کوتاهی کند، دچار سردرگمی، بی نظمی و مشکلات می شود.

وی خاطرنشان کرد: هر حزب برای ایجاد نظم و وحدت رویه و گذر از وضع موجود به وضع مطلوب، به هیات موسس، مجمع عمومی، شورای مرکزی، شورای استانی و بعضا حتی شوراهای روستایی نیاز دارد. در این صورت عملکرد حزب می تواند به جریان سازی، گفتمان سازی و مدیریت افکار و آرای عمومی منجر شود.

این عضو شورای مرکزی جمعیت جانبازان یادآور شد: هر حزبی به اساسنامه و مرامنامه نیز نیازمند است و به دنبال آن باید دستورالعمل های مورد نیاز را برای توسعه ابعاد عملکرد خود تدوین کند. اگر این دستورالعمل ها وجود نداشته باشد، ممکن است دبیران دفاتر استانی حزب تصمیمات متضاد، متعارض یا بعضا متناقض اتخاذ کنند و موجب ناهماهنگی و ناکارآمدی تصمیمات آن حزب شوند. از این رو جمعیت جانبازان نیز متناسب با ضرورت ها و الزامات سیاسی به ساختار و تشکیلات فوق مجهز شده است.

وی با تاکید بر اینکه جمعیت جانبازان به ارتباطات درون و برون سازمانی با نگاهی نو نیازمند است، خواستار اهتمام دبیران استانی به برقراری این ارتباطات شد و آنها را دعوت به برگزاری منظم جلسات و ارائه گزارش های دوره ای از عملکرد جمعیت و انعکاس آن در سطح استان شد.

وی همچنین تاکید کرد ساختار طراحی شده برای فعالیت جمعیت جانبازان در استان ها چابک، مختصر و قابل اداراک و پیاده سازی طراحی شده است.

به اعتقاد مخملی، هم افزایی میان اعضای جمعیت جانبازان در استان ها موجب گفتمان سازی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت جانبازان، در این همایش همچنین، محمدرضا میرشمسی، قائم مقام جمعیت جانبازان نیز طی گزارشی از آخرین توافق های صورت گرفته برای ائتلاف بزرگ نیروهای انقلاب، جزییاتی از خبر تازه ای که درباره این ائتلاف برای انتخابات پیش روی مجلس در حال شکل گیری است، با دبیران استانی جمعیت جانبازان در میان گذاشت.


کد خبرنگار : 17


جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی     شورای مرکزی     میرشمسی                                
Reply
no
0
yes
0
ن
1398/06/13 - 20:45
چطور شد خطر رفتن مجلس را احساس کرده ولی از مشکلات درمان غافلند خطر این را هم احساس کنید که موکل معرف شما آبروی ایثارگران را در عمل رعایت نکند دنبال دنیا طلبی و منافع اطرافیان نباشد ماکه زجر دنیا را کشیدیم وآرزوی مرگ میکنیم برادرانه گفتم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.