05 بهمن 1398/ ۳۰ جمادى الأولى ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69337
1398,پنجشنبه 14 شهريور09:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

راه‌اندازی سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد وزارت بهداشت


مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه‌اندازی سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر (سهمیه ۵% شاهد) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آغاز ثبت درخواست متقاضیان شاهد و ایثارگر در سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

راه‌اندازی سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت

محمدعلی فقیه با اعلام این خبر گفت: سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز چهارشنبه ۱۳ شهریور الی ۲۲ شهریور ماه سال جاری فعال و آماده ثبت تقاضای دانشجویان ورودی سال‌های گذشته است.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی یادشده از طریق مراجعه به سامانه نقل‌وانتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت به نشانی http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir درخواست خود را ثبت کرده و نتیجه را از طریق همان سایت با درج کد ملی و شماره دانشجویی خود مشاهده کنند.

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه در حال حاضر این سامانه برای دانشجویان ورودی سال‌های قبل فعال است، تصریح کرد: دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای (پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی) می‌توانند نسبت به ثبت تقاضای نقل‌وانتقال خود اقدام و نتایج درخواست انتقال پس از بررسی در کمیسیون نقل‌وانتقال اعلام می‌شود.

فقیه در ادامه افزود: دانشجویان ورودی جدید رشته‌های علوم پزشکی لازم است پس از اعلام نتایج آزمون سراسری توسط سازمان سنجش و آموزش کشور در مهلت مقرر نسبت به ثبت‌نام در واحد دانشگاهی محل قبولی (مبدأ) اقدام کنند و سپس نسبت به ثبت درخواست نقل‌وانتقال خود برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ حداکثر تا پنجم مهرماه ۹۸ در سامانه اقدام کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطابق با اساسنامه طرح شاهد و آیین‌نامه ویژه انتقال، هرسال درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط و متقاضی انتقال به دانشگاه محل سکونت در کمیسیون‌های نقل‌وانتقال وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و برابر اولویت‌ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه با تقاضای آن‌ها موافقت می‌شود.

 


منبع : خبرگزاری میزان


نقل و انتقال     وزارت بهداشت     فرزندان شاهد                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.