29 شهريور 1398/ ۲۱ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 69414
1398,یکشنبه 17 شهريور13:01
اشتراک گذاری در:
عکس روز

صدقه معسرین کفاف نمی دهد سردار!


فقیر - مستمری مشمولان بهزیستی و کمیته امداد ۲۰ درصد زیاد شد. برای بار دوم در سال 1398 و برای بیش از دو میلیون نفر.

 آقای سردار شریفی! مسئول ایثارگران ستاد کل کشور واقعا" جای تاسف دارد که نوبخت شما (سپاه) و ایثارگران را به مسخره و توهین گرفته. چگونه است بعد از گذشت سه سال از تصویب پرداخت کمک معیشت و هم چنین 16 سال از تلاش شما برای ماده 190 (که اسم های جدید ماده 38 و 39 گرفته). هنوز صدقه جانبازان زیر 25 درصد ساتا به حداقل حقوق تبدیل نشده در حالی که تعداد این عزیزان یک هشتادم، افراد کمیته می باشد. چرا ؟ واقعا چرا؟

 قانون 38 تصویب نشد، چرا شدآزادگان حقوق بگیر و شاغل با خیال راحت بزرگراه را بستند و به جای کمک معیشت صاحب دو حقوق شدند. قانون پرداخت حداقل حقوق بجای پرداخت صدقه به نیروهای زمان جنگ سپاه تصویب نشد، شد برای نور چشمی هایی که در بنیاد بودند آن هم بعد از چند ماه و سریع. سردار یه لحظه خود را جای یک خارجی و غیر ایرانی قرار بدهید که تازه وارد کشوری که ادعای عدالتش به کهکشان ها هم رسیده شده اید، از خود نمی پرسید چرا یک عده که واقعا" قانون شامل آنها بوده ( چند سال قبل از تصویب و چند سال بعد از تصویب) هنوز به بهانه نبود بو دجه حق آنها داده نمی شود ولی برای عده ای جدید هرسال اعلام ثبت نام میکنند با بخشنامه و حضور در یک مکان دیگر. 

 به دلیل بودجه حق 25 هزار نفر را نمی دهند امام برا ی دو میلیون نفر دو بار افزایش حقوق می دهند چرا برای معلمان (میلیون نفری ) سالی دو بار افزایش حقوق به عنوان های مختلف هست ولی بودجه برای یک ارزش کلی که در تمام دنیا به آن احترام می گذارند نیست آن هم ایثار و ایثارگر است.

 در پایان خواهش می کنم اگر توان ندارید نمی خواهید یا به هر دلیل دیگر، دست از سر این افراد بردارید وکم دروغ و وعده تو خالی به آنها بدهید، تا حداقل مورد توهین القابی چون معسر (گدا) و افراد نفهمی چون نوبخت قرار نگیرند.  


کد خبرنگار : 20


سردار شریفی     ایثارگران     سپاه     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
7
ناشناس
1398/06/17 - 13:53
ریشه همه فسادها در بی عدالتی است
و من بعید می دانم با این همه ظلم، خداوند راضی باشد
خدایا ریشه ظلم را بکن

Reply
no
0
yes
9
رضا
1398/06/17 - 19:31
فقط تجمع می تواند مشگل فقرای فراموش شده ..جانبازان زیر 25 درصد . ..را حل می کند ...ننگ تان باد نام گدا را روی ایثارگران نهادید. مرگتان باد

Reply
no
0
yes
3
بزرگی
1398/06/18 - 22:54
آقای سردار فکر می‌کنید به خانواده‌هایی که زیر فقر هستن مبلغی که پرداخت میشه براشون بوجه سالانه کشور هست که به مددجویان میدن ومیلیاردر میشن نه برادر یک چرخی بزنید همه چیز دستگیرتون میشه من به خاطر گرانی نمیتونم خونه ای که اجاره کردم رو تحویل بگیرم آینده بچه‌ام هم خراب میشه دختری که 19 سال با خون دل بزرگش کردم مبلغی که میدن به معلولان مبلغی هست که سه روز نمیشه باهاش امورات گذروند زیاد ناراحت نشید

Reply
no
0
yes
9
ثبت کننده دروغ مسوولین .....
1398/06/20 - 23:02
حتما اه وناله ایثارگران صبور وعزیزدامن شما را هم این دنیا وهم ان دنیاخواهد گرفت

Reply
no
0
yes
3
1398/06/27 - 10:09
کم کم داریم یقین می کنیم نفوذی ها مانع جدی در افزایش حقوق هستند
آقایانی که مدعی مسول بودن می کنید معسر و گدا ما نیستیم شما را نمی دانم

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.